Tipy pro volný čas

Znojemskem s Vinobusem VOC Znojmo

13 zastávek | 56 kilometrů | 19 vinařství

Vinobus VOC Znojmo je ojedinělou nabídkou pro turisty na Znojemsku. Díky Vinobusu mohou návštěvníci zavítat ze samotného centra Znojma – z Masarykova náměstí – do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž by museli řešit, jak se dostanou tam a zpět. Mohou se pokochat krásnými vinicemi, navštívit mnoho zajímavých míst jako třeba Loucký klášter nebo Lampelberg a podniknout spoustu dalších zajímavých aktivit v blízkosti zastávek.

Vinobus nabízí na vybraných zastávkách také možnost degustace. Degustovat v průběhu okružní jízdy Vinobusem bude možné v Louckém klášteře, v Novém Šaldorfě, v Hnanicích, Chvalovicích, na Lampelbergu, ve Vrbovci a v Dobšicích. Letos přibyla nová zastávka – Jelení farma Ječmeniště. Vinobus má kapacitu 32 míst a má také přívěs pro umístění 20 kol, jeho trasa navazuje na cyklostezky.

Vinobus pojede celkem 3x denně – v 10.00, 13.50 a v 17.15 hodin. V květnu bude v provozu vždy v pátek, v sobotu a ve svátek, od června do 16. září pak pojede každý den kromě nedělí. Vinobus je možné pronajmout si i individuálně například na firemní nebo větší rodinné akce.

Aktuální informace na www.vinobus.cz nebo na facebooku VOC Znojmo.

navigate_before
navigate_next