Soutěže Wellness/Fitness Aktuality Tipy pro volný čas

ZENERGY – thajský ráj pro tělo i duši SOUTĚŽ

Na masáž zad si do Zenergy můžete zajít i v páru

Sedíme u počítače, hrbíme se u stolu a málo se hýbeme. Spousta návyků nám způsobuje nepříjemné bolesti zad. Já jsem vyzkoušela fantastickou masáž zad (Back massage) v salonu Zenergy. Mistrovská péče thajské masérky mě přesvědčila, že tradiční thajská masáž, která vychází z tisíce let ověřené tradice, dokáže napravit bolesti, křeče a ztuhlost zad, ale může také poskytnout relaxaci plnou pozitivní energie.
Na začátku mě příjemně překvapil vstupní dotazník, kde jsem si mohla předem vybrat sílu tlaku masérky při masáži. Poté jsem sešla do intimních prostor salonu, kde jsem se za zvuku příjemné relaxační hudby nechala hodinu hýčkat. Masérka mi tradiční thajskou tlakovou metodou na celém těle rozproudila lymfatický systém. Poté s využitím vonných olejů postupně velmi účinně masírovala snad každou část mých zad. Poté použila horké bylinné sáčky ke speciální masáži zad a relaxaci pokožky. Následně mi typicky thajským silovým způsobem protáhla pomocí rukou horní polovinu těla. S každým křupnutím páteře jsem měla záda více uvolněná. Celý relaxační zážitek byl zakončen ulevující masáží šíje a hlavy.

Jitka Václavíková
www.zenergy.cz

SOUTĚŽ

o 3 poukazy na hodinovou thajskou Back masáž (masáž zad) pro čtenáře NEW expressu.
Soutěžní otázka:
Na co je zaměřená speciální Back masáž v salonu Zenergy na ulici Křenová v Brně?

Svoje odpovědi posílejte do 25. května na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo ZENERGY. Tři výherce poukazů na hodinovou thajskou masáž zad budeme informovat e-mailem.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.