Soutěže Wellness/Fitness Tipy pro volný čas

Zenergy – masáž nohou v rukou thajských odbornic

Před lety jsme si téměř každý den během dovolené v Thajsku dopřávali tzv. foot massage. Jde o opravdu příjemnou a uvolňující masáž unavených nohou. Velmi jsme si ji oblíbili, a proto jsem s radostí přivítala pozvání na tuto masáž do brněnského masážního salonu Zenergy.

Nedávno jsem měla ošklivě vyvrtnutý kotník, takže se mi toto pozvání opravdu hodilo. Masáže v Zenergy nejsou jen časem příjemných doteků a relaxace za zvuku asijské hudby. V Zenergy totiž poznají, které šlachy nebo svaly potřebují extra péči a zvýšenou pozornost. A to se poštěstilo i mně. Masérka okamžitě zjistila, že mám s nohou něco v nepořádku a začala se věnovat bolavým šlachám a také pohyblivosti zraněného kotníku.

K mému překvapení tedy nešlo pouze o relaxační masáž, ale hlavně o léčebnou péči. Dokonce použila i tradiční čínskou metodu Gua sha, která využívá k prokrvení a odstranění toxinů z těla dřevěný kolík a pomalým oškrabováním kůže na konkrétní části těla tímto rohem provádí léčebnou terapii. Ta podporuje hojení, bojuje proti zánětům a rozproudí energii v těle.

V tištěné verzi NEW expressu najdete kupon na 30% slevu na 60 minutovou masáž v salonu ZENERGY.

www.zenergy.cz

V salonu Zenergy si užívala redaktorka Jitka Václavíková.

SOUTĚŽ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

O poukaz na masáž nohou v salonu ZENERGY si můžete zasoutěžit, pokud odpovíte na soutěžní otázku.
Soutěžní otázka:
Jaká je cena 60 minutové FOOT MASÁŽE v salonu ZENERGY?

Svoje odpovědi posílejte do 10. října na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo ZENERGY. Výherce poukazu na masáž nohou v salonu Zenergy budeme informovat e-mailem.
Nápovědu najdete na www.zenergy.cz

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshro-mažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.