Soutěže Pro děti Tipy pro volný čas

Za nejlepšími atrakcemi do Bruno Family parku

Pokud hledáte úžasné místo v Brně, kde zaručeně utaháte svoje ratolesti, právě jste ho našli. Ani ti největší divočáci v dětském věku totiž neodolají báječným atrakcím v nejmodernějším zábavním parku pro děti i dospělé – v Bruno Family parku.

Ten se skládá ze dvou částí – vnitřní na ploše 4000 m², kterou návštěvníci využívají celoročně, a venkovní na 3700 m², jež funguje od jara do podzimu.

Klimatizovaná vnitřní část nabízí zábavu pro děti každého věku. V prostoru s názvem Mláďata najdou zábavu maminky s dětmi do 4 let. Pro ty větší a samostatnější je připraveno ke zdolání 14 pater labyrintu, obrovská prolézací síť, nekonečně dlouhý tobogán (38 metrů), vodní plocha s lodičkami pro veselé plavby nebo autodrom pro divoké jezdce. Nekonečnou energii mohou děti zužitkovat na trampolínách nebo na skákacím Brunově polštáři. Netradiční zábavu nabízí Křečkovo kolo, nebo bouldering. Pro šikovné bojovníky je připraven air hockey nebo stolní fotbálek. Malí návštěvníci zde mohou zažít také neobyčejnou narozeninovou oslavu.

Všechny odvážné návštěvníky jistě nadchne ojedinělý výhled ze samého vrcholu budovy s prosklenou podlahou s názvem Čapí oko. Rodiče si jistě rádi dopřejí kávičku, nebo občerstvení v brasserii Zobka. Oběd či romantickou večeři nabízí přilehlá restaurace Hnízdo.

www.brunofamilypark.cz

SOUTĚŽ

O rodinnou vstupenku do Bruno Family parku si můžete zasoutěžit, pokud odpovíte na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:
Kolik atrakcí je k dispozici ve venkovním areálu BRUNO Family Parku?

Svoje odpovědi posílejte do 10. října na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo BRUNO. Výherce rodinné vstupenky do BRUNO Family Parku budeme informovat e-mailem.
Nápovědu najdete na webu BRUNO FAMILY PARKU: https://www.brunofamilypark.cz/atrakce/venkovni-atrakce/

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.