XTV Aktuality

XTV.CZ – Rozhovory o tom, co vás zajímá

XTV je nezávislá internetová televize, která svým divákům přináší přímo do počítačů či mobilních zařízení rozhovory s osobnostmi českého veřejného života – jejich postoje, názory, stanoviska, argumenty. NEW express vám přináší tipy na nejzajímavější rozhovory z uplynulého období. Videa můžete sledovat na www.xtv.cz.

 

„Byl bych fantastický prezident. Bablbam umím říct jako Zeman…“
říká Jakub Kohák
Proč Jakub Kohák sám sebe nepovažuje za umělce? Jaká jeho reklama je neúspěšnější? Zajímá se Kohák o současnou společnost? A jaký je jeho sen? Vše se dozvíte v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým v pořadu X TALK na XTV.

 

 

„Mobilní data jsou lidským právem, stejně jako voda a vzduch by měly být zdarma. Proti polským potravinám je vedena účelová kampaň. Legalizace prostituce dává špatné poselství mladým…“ řekl Ondřej Hejma v pořadu XTV „PODTRŽENO, SEČTENO!“.

 

 

Michael Kocáb: „Komunisté se nám znovu snaží poroučet. Byla chyba je neprohlásit za zločineckou organizaci. Zeman je patolízal, tíhne k autoritativním režimům…“
Na XTV se dozvíte také: Proč volíme do vrcholných funkcí komunisty? Je v ohrožení svoboda slova? Chystá George Soros útok na euro, když přirovnává EU k Sovětskému svazu? A kdo má dětem vysvětlovat úlohu muže a ženy? Pořad JB TALK moderuje Jana Bobošíková.

 

„S Donaldem Trumpem už nejde spolupracovat, s Ivanou jsem v kontaktu. Češi se o módu nezajímají, dávají přednost bydlení, jídlu nebo autům…“ říká módní návrhář Osmany Laffita
Jak pracuje Osmany Laffita na svých módních kouscích? Odstěhuje se do New Yorku? Jak vzpomíná na Ivanu Trumpovou? A jak vyvíjí vlastní krémy a parfémy? Dozvíte se v pořadu X TALK, kterou v XTV moderuje Luboš Xaver Veselý.

 

„I kdyby byl otec Dalibor řidič tramvaje, měla bych ho ráda. V šoubyznysu bych ale nebyla, cestičky si sama umetat neumím…“ říká zpěvačka Jiřina Anna Jandová
Nepropadá zpěvačka trendům? Co si myslí o svém otci? Jak vznikne dobrá píseň o lásce? A jaký názor má na vztahy a muže? To vše v pořadu X TALK.

 

„Žádná sexuální úchylka neexistuje. Dělejte si s partnerem co chcete, stačí dodržovat tři jednoduchá pravidla…“ říká sexuolog Radim Uzel
Jaké problémy řeší ženy a muži? Jaké jsou největší úchylky? Jak se chovaly ženy v padesátých letech? A s kterými nejzajímavějšími případy se setkal? Prozradí Radim Uzel v pořadu NA ZDRAVÍ, který moderuje Petra Řehořková.

 

Ministryně financí Alena Schillerová: „Zvýšíme spotřební daň na cigarety a tvrdý alkohol. Důvody jsou zdravotní i finanční. Chci efektivně hospodařit…“
Jak se letos zvýší penze? Kde bude stát škrtat a jaké zboží se bude zdražovat? Není ministryně financí ve střetu zájmů? A má přehled o tom, kolik dostávají neziskové organizace? Na tyto a další otázky Jany Bobošíkové Alena Schillerová odpověděla Janě Bobošíkové v pořadu JB TALK.

 

„Někteří lidé mi smrt syna přáli. V naší branži se dějí hrozné věci…“ říká zpěvák Dalibor Janda.
Sledujte pořad X TALK a dozvíte se od Dalibora Jandy také: Jaké příběhy v sobě nesou nejoblíbenější hity? Kolik má nových demo snímků? Jak ovlivnila jeho písně úmrtí syna? A co do budoucna připravuje? S Daliborem Jandou si povídal Luboš Xaver Veselý.