Soutěže Wellness/Fitness Tipy pro volný čas

WELLNESS TIP Hand massage ZENERGY

Dopřejte svým rukám relax v Zenergy

Ruce používáme stále – v zaměstnání, doma, při sportu, nebo při řízení. Zatěžujeme je denně, dáváme jim ale také zaslouženou relaxaci? Nikdy by mě to nenapadlo, ale existuje i speciální reflexní masáž rukou. V salonu thajských masáží Zenergy jsem se na tento typ relaxace zastavila.

„Hand massage“ zde trvá 30 minut a provádí se vleže na zádech a poté v sedě. Jedná se o tradiční thajskou masáž, která spočívá v intenzivním stlačování reflexních bodů, svalů a šlach po celé délce rukou bez použití masážního oleje. Patřičnou péči masérka věnuje také dlaním a prstům. Masáž rukou má na tělo a vnitřní orgány podobné účinky jako reflexní masáž nohou. Zbaví vás ztuhlosti svalů, pozitivně ovlivňuje činnost orgánů a také dokáže odhalit některý z jejich problémů. Masáž rukou dokáže preventivně působit také proti civilizačním chorobám jako je karpální tunel nebo tenisový loket. Jako bonus mi masérka nabídla masáž hlavy. Nelitovala jsem. Jako vždy jsem si při odchodu dala lahodný zelený čaj a s pocitem lehkosti se těším na další masáže a relaxaci v samém centru Brna. www.zenergy.cz
V salonu Zenergy si užívala redaktorka Jitka Václavíková.

Koho láká možnost vyzkoušet si ulevující masáž rukou, může si o ni zasoutěžit.

SOUTĚŽ o 3 poukazy na thajskou masáž rukou

Soutěžní otázka:
Jak dlouho trvá masáž rukou v salonu Zenergy v centru Brna?

Odpovědi posílejte do 30. listopadu na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo MASÁŽE. Tři výherce poukazů na thajskou masáž rukou budeme informovat e-mailem.

 

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.