Tipy pro volný čas

WALDEMAR PLCH UVÁDÍ

Tématem jubilejního 25. pokračování pravidelného pořadu „WALDEMAR PLCH UVÁDÍ“ bude připomínka toho, že uplynulo 40 let od doby, kdy Zbrojovka Brno získala svůj jediný titul v kopané (1978). Hosty budou fotbalové legendy: Karel JARŮŠEK (mistr republiky a reprezentant ČSSR, který vstřelil gól legendárnímu brankáři Dino Zoffovi z Itálie) a Josef HRON (brankář, mistr republiky).

Na úvod tohoto pořadu starostka Králova Pole ing. Karin Karasová slavnostně předá knihu ,,110 příbehů královopolských osobností“ Svatopluku Žambochovi (80, zakladatel a čestný předseda Unie neslyšících), příběh kterého je v knize uveden.

Účast na vánočním pořadu prislíbil i úspěšný krasobruslař René NOVOTNÝ – trojnásobný mistr světa.

Setkání proběhne ve čtvrtek 13. prosince 2018 v 17 h, jako obvykle – v útulné kavarně-klubu ,,U Žambocha“ v Králově Poli (roh ulice Kollárova a Palackého třída 114, zastávka tramvaje Semilasso).

Dalším, 26. pokračováním pořadu bude 10. ledna 2019 v 17 h tamtéž, náš nejznámější cestovatel Jiří KOLBABA, který představí nejen sebe, ale také pár zajímavostí ze svých cest po světě na velkoplošné obrazovce.

Na všechny pořady je vždy vstup volný.