Soutěže Tipy pro volný čas

VIDA! Zážitek pro každého – soutěž

V zábavním vědeckém parku VIDA! můžete strávit nevšední rodinné odpoledne, první rande nebo nezapomenutelnou party. Záleží jen na vás, jestli chcete díky exponátům objevovat, jak funguje svět kolem nás, navštívit představení s pokusy, zhlédnout napínavý film z divoké přírody, zahrát si díky chytrému telefonu hru o poklad, vyzkoušet zajímavé experimenty nebo si vlastníma rukama něco vyrobit.

Do centra VIDA! od jeho otevření před třemi roky zavítalo už více než 700 tisíc návštěvníků.

Nevšední zážitky si odtud odnese opravdu každý. Přesvědčte se sami. Protože je nabídka VIDA! science centra opravdu široká, máme pro vás několik dalších tipů.


TIP na rande

Nechte si zamotat hlavu v rotující místnosti, vyznejte si lásku v obřím srdci a přesvědčte se, že společně přemůžete i divoké přírodní živly. Expozice VIDA! je ideálním místem na rande. Téma k hovoru nikdy nedojde.

TIP pro vyznavače adrenalinu

Vyzkoušejte jízdu na kole po laně šest metrů nad zemí, trénink pilotů stíhaček nebo jízdu po tobogánu.

TIP pro malé i velké vědátory
Science show

Je možné prostrčit ruku skrz blesk? Roztančit zvukem plameny? Zapálit oheň kostkou ledu? Na tyto otázky dostanete odpověď během představení se zábavnými pokusy, která jsou v ceně vstupenky a konají se několikrát během dne v Divadle vědy.

TIP pro nejmenší
Dětské science centrum

Část expozice je věnovaná dětem od 2 do 6 let. Kromě kuličkového ráje tu na ně čeká archeologické pískoviště, mluvící auto, dopravní hřiště nebo kuličkový závod. Velmi oblíbené jsou i vodní exponáty. Pokud se děti namočí, hravě je osušíte u exponátu dětská sušička.

TIP na víkendy

Každou sobotu i neděli je v Labodílnách připravený speciální program pro rodiny s dětmi. Vyzkoušejte si ukázky zajímavých experimentů i drobné výrobní dílny. V září vás čeká Indiánské léto s výrobou zlata i osobního talismanu.

TIP pro milovníky divoké přírody
3D film Predátoři

Nenechte si ujít jedinečný 3D film ze života zvířat, pro které lov nikdy nekončí. Budete překvapeni, jak těžce bojují o přežití i jak často prohrávají. Užijte si nevšední záběry plné napětí. Film se promítá každý den. V říjnu se těšte na pokusy nabité elektřinou.

Science show
Letecký simulátor
Indiánské léto
navigate_before
navigate_next

 SOUTĚŽ O 3 VSTUPENKY DO VĚDECKÉHO PARKU VIDA!

SOUTĚŽ UKONČENA

Pokud se chcete zdarma podívat do zábavního vědeckého parku VIDA!, odpovězte na soutěžní otázku v naší soutěži:

V které expozici vědeckého parku VIDA! se můžete v rámci Science show přesvědčit o tom, že je možné zapálit oheň kostkou ledu?

Odpověď ve tvaru pošlete e-mailem na adresu soutez@newexpress.cz. Do předmětu e-mailu napište VIDA!

Nápovědu najdete v článku z aktuálního čílsla NEW expressu „VIDA! Zážitek pro každého“.

 Pro 3 soutěžící, kteří do 30. října 2018 správně odpoví, máme vstupenku do vědeckého parku VIDA! pro dvě osoby v hodnotě 380 Kč. Výherce budeme informovat e-mailem na adresu, ze které přijde soutěžní odpověď.