Tipy pro volný čas

VIDA! Netradiční vánoční dílničky plné pokusů

V brněnském zábavním vědeckém parku najdete přes 170 interaktivních exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak svět kolem nás. Rozpoutáte tornádo, zažijete zemětřesení, odpálíte vodíkovou raketu, zahalíte město do mlhy, vstoupíte do obřího srdce, postavíte magnetickou sochu nebo zmrazíte vlastní stín. To už ví skoro každý. Víte však, že VIDA! nabízí každý víkend i speciální program pro rodiny s dětmi?

Téma víkendových Labodílen se během roku mění. Návštěvníci si tak mohli užít například ohnivé pokusy, experimenty s barvami, naučili se vyrábět zlato nebo rozsvítit žárovku pomocí pomerančů. Na prosinec VIDA! připravila netradiční vánoční dílny, díky kterým odhalíte tajemství prskavek. Dozvíte se, jak prskavky fungují a jak si je vyrobit doma. Dokonce se naučíte připravit prskavku, která hoří i pod vodou. Na závěr se můžete těšit na dílničku netradičních vánočních přání.

Víte co je nejlepší vánoční dárek? Jednoznačně zážitek! Na e-shopu VIDA! nebo na pokladně centra jsou k dostání jedinečné dárkové poukazy buď na jednorázový vstup, nebo dokonce i na permanentku. Hrát si a objevovat ve VIDA! je totiž vysoce návykové. Přijít jednou rozhodně nestačí. Teprve po třetí návštěvě začínáte tušit, co všechno tu můžete zažít, ale ani po sedmé toho nemáte dost. S permanentkou můžete do VIDA! chodit, jak často budete chtít.

Užijte si advent ve VIDA! www.vida.cz