Hantec Soutěže

VELKÉ RADOVANEC vyhrajte knihu

Ilustrace Libor Machata

 

Nejfrekventovanější vánoční fráze z první výkladové frazeologie brněnského hantecu od Honzy Žanka Hlaváčka ZDAR JAK SVIŇA. Publikaci si zamilují nejen brněnští patrioti, ale i ti, kteří se Brno teprve chystají navštívit. A také všichni pozitivně naladění se smyslem pro humor.

Néčastější radovancové hantec šorfky z první, betálně graficky vyfachčené frazeologie hantecu od Honzy Žanka Hlaváčka ZDAR JAK SVIŇA. Z bichle budó vařit radovanec jak echt štatlaři, tak kalósci, kerý chcou do Brniska teprv dosmykovat. A samo sebó ti, keří majó smysl pro betálné lochec.

Tip na dárek
Knihu bohatě ilustrovanou Liborem Machatou vydalo Nakladatelství JOTA. K sehnání je ve všech dobrých knihkupectvích za 298 Kč (v e-shopu na www.jota.cz za 238 Kč).
O knihu si můžete ještě před Vánoci zasoutěžit v naší SOUTĚŽI.

SOUTĚŽ O KNIHU

Knihu Zdar jak sviňa můžete získat zcela zdarma v naší soutěži. Stačí poslat odpověď na soutěžní otázku do 20. prosince 2019 na e-mail soutez@newexpress.cz a do předmětu e-mailu napsat heslo HANTEC.
Soutěžní otázka: Jaký je překlad hantecového výrazu „Velké radovanec“?

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.