Tipy pro volný čas

Tři druhy relaxace pro tělo i duši na jedné adrese

Víte, že …? Sauna uvolní jakékoliv fyzické napětí, zejména ve svalech, a dokáže zmírnit i bolest šlach. Saunování je vhodné při léčbě poúrazových stavů a při regeneraci po cvičení. Působí pozitivně i na migrénu či běžné bolesti hlavy. Pomáhá při revmatických bolestech kloubů, uzdravuje při chronických dýchacích potížích a zlepšuje odolnost organismu proti běžným infekcím. Zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému, blahodárně působí na zdraví pokožky a pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy a akné. Omlazuje organismus, snižuje stres a zbaví vás zbytečného napětí. Funguje také jako spalovač tuků při hubnutí.

Nově otevřený Wellness Böhmova

Podzim se blíží mílovými kroky a je třeba myslet na udržení kondice a nastartovat imunitní systém. Objevili jsme pro vás jedno kouzelné místo, kde si můžete aktivně odpočinout hned ve třech fázích. Vyberte si, na jaký druh relaxu máte náladu – můžete si zacvičit pod dohledem zkušených trenérů, v soukromí bez zbytečných davů se nahřát v sauně a uvolnit ve vířivce, nebo relaxovat konzumací skvělých pochoutek, třeba se skleničkou vína ve vyhlášené pizzerii. Prostory nabízejí také mnoho možností pro uspořádání originální oslavy, firemní nebo soukromé akce.


Odpočívejte aktivně sportujte v Dark Side Movement

Dark Side Movement je skupina mladých lidí žijících pohybem. Zaměřují se na fyzickou přípravu, zdraví a dlouhodobě udržitelnou praxi. Při tréninku využívají kombinaci nejefektivnějších metod cvičení. Pokud se rozhodnete si u nich zacvičit, pohybovou aktivitu si určitě vyberete.

Využít můžete služeb open gymu, zúčastnit se skupinových lekcí pro veřejnost, vyzkoušet osobní coaching zkušeného trenéra, navštěvovat uzavřené cvičební programy nebo specializované workshopy.


Relaxujte v privátním wellness

V suterénu tohoto domu nabitého zážitky budete okouzleni příjemnou atmosférou nově zrekonstruované soukromé relaxační zóny pro tělo i duši. Můžete navštívit finskou saunu s ozvučením, bio saunu, parní saunu, whirlpool … Vše v novém, moderním a čistém stylu. Na milovníky masáží se těší zkušený masér se širokou nabídkou tohoto oblíbeného druhu relaxace. Velkou výhodou privátního wellness je soukromí a klid v okruhu svých nejbližších přátel, rodiny nebo také kolegů. Na Böhmově si můžete užít i noční saunování.

Nechybí wellness bar, kde si pro zlepšení nálady můžete dát třeba skleničku dobrého sektu. 🙂
navigate_before
navigate_next

Gurmánský zážitek v pizzerii AMIGO

Pizzeria Amigo je rájem pro milovníky italské kuchyně. Pro ty, co stráví svoje odpoledne aktivním odpočinkem v tělocvičně Dark side nebo unaví svoje tělo v sauně ve wellness, je Amigo tím správným místem pro doplnění energie. Mnoho druhů pizzy od zkušeného pizzaře, bolivijské plněné taštičky salteňas nebo některý ze zdravých salátů jsou dokonalou tečkou za zážitky z relaxace.

navigate_before
navigate_next

Wellness Böhmova 11 v Brně-Řečkovicích už má své příznivce

www.wellnessbohmova.cz