Alternativní životní styl Soutěže Knihy

Tip na knihu – Zahrada síly

Heiko Hähnsen
Zahrada síly

souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad

Každý z nás již jistě slyšel o Feng-šuej, původně čínském učení, které se pokouší nastolit harmonii v prostoru. Již méně známé je to, že také v Evropě již po mnoho tisíciletí byly známy zákonitosti, které napomáhaly při vyhledávání správných míst pro stavby a ukazovaly, jak porozumět silám Země a harmonicky s nimi pracovat. Říká se jim geomantie. Podobně jako ve Feng-šuej jde o to, aby se všichni zúčastnění – uvnitř či venku –  cítili dobře a mohli se optimálně rozvíjet.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo vytvořit zahradu, která by přesně odpovídala vaší osobnosti, vašim nejniternějším tužbám a potřebám, která by byla vaší osobní školou, která by vám umožnila poznávat a rozvíjet sebe sama a zároveň harmonicky dotvářet váš domov? Jak by vaše zahrada vypadala? Jaké stromy, květiny, horniny, materiály i umělecké předměty by obsahovala?
Autor knihy Zahrada síly – souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad, zahradní návrhář a geomant Heiko Hähnsen, již přes dvacet let pomáhá lidem jejich touhy, představy a sny realizovat. Jeho kniha je studnicí inspirace a nevšedním průvodcem pro všechny, kdo se chystají založit nebo zdokonalovat svou zahradu, kniha však bude balzámem na duši také těch z nás, kdo jednoduše milují zahrady, květiny a krásu kolem nás, protože přirozená krása stromů a květin v sobě nese lásku, pravdu i světlo a to je to, co všichni potřebujeme.

Více na: www.knihykazda.cz/zahrada-sily


Soutěž o knihu Heiko Hähnsen:  Zahrada síly – souznění přírody a člověka ve tvorbě zahrad.

Soutěžní otázka: Kolikáté vydání knihy od Heiko Hähnsena  Zahrada síly právě vyšlo v nakladatelství Kazda?

Svoje odpovědi posílejte do konce října na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo Knihy Kazda. Dva výherce knihy Heiko Hähnsena  Zahrada síly budeme informovat e-mailem.