Alternativní životní styl Soutěže Knihy

Tip na knihu

MUDr. Jan Palouček
Cesta k uzdravení. O daru léčení.

Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své pětadvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu.

MUDr. Jan Palouček vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v  Praze, léta pracoval jako ortoped-traumatolog. Od  roku 1990 žije v jižních Čechách, působí v  oblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu a  léčitelství. Přednáší rovněž na témata sebepoznání, rozvoje osobnosti a vnímání energií. Je autorem knihy Cesta k životu a knihy Poselství barev. Je uveden v životopisné encyklopedii osobností Who is … ? v České republice.

Další krásné knihy nejen od tohoto autora

naleznete na www.knihykazda.cz


Soutěž o knihu Cesta k uzdravení – o daru léčení od Jana Paloučka

Soutěžní otázka: Jakou další knihu napsal tento doktor medicíny?

Svoje odpovědi posílejte do konce června na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo Knihy Kazda. Dva výherce knihy Cesta k uzdravení – o daru léčení od Jana Paloučka budeme informovat e-mailem.