Second Photo

Tino Kratochvil – prosinec

Výstaviště na začátku listopadu opět ovládl veletrh sportu, tance a her – tentokrát pod společným názvem LIFE!

Ředitelka veletrhu přes marketing, média a hlavně sociální média Dita Brančíková se ujala zahajovacího rituálu, slaňování výškové budovy. Tentokrát si přizvala kamarádku z Prahy, protože kvůli Brňanům by sem asi nepřijela ta média. Takže budovu slanila Vendula Pizingerová, dříve Svobodová, ředitelka fondu Kapka naděje.

Následně se o oficiální zahájení postaral primátor Petr Vokřál společně s obchodní ředitelkou Danou Marii Staňkovou, která zvolila adekvátní outfit pro tento sportovní veleth.

Sportovci se pavilon G1 jen hemžil, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek měl dokonce příležitost si přátelsky promluvit s Haškem, ale asi jen proto, že se jednalo o Dominika Haška.

Společná fotka politiků s olympioniky nemohla chybět, stejně, jako čepice „Raškovky“ – součást výbavy českého olympijského týmu.

Ondřej Sokol – jedna z hlavních tváří veletrhu a společně s ním youtuber Fatty Pilow na výstavišti ocenili hlavně venkovní prostory, kde se může kouřit.

Pak už začal zlatý hřeb festivalu, pokus o překonání tanečního rekordu z roku 2016. Hlavní tanečníky a mediální tváře – Simonu Krainovou, Leoše Mareše a Ondru Sokola přivezl do pavilonu tiskový mluvčí veletrhu Jiří Smetana v ikonické „škodárně“.

Z pohledu pódia bylo jasné, že rekord se překoná a taky se tak stalo. Jednu choreografii, na kterou bylo tak málo prostoru, že dokonce Simona Krainová v davu tanečníků z Magic Free Group upadla, naráz tančilo celkem 2052 lidí.

Pak už se jen slavilo a spokojená byla určitě jak Pavla Loučková z Magicu, tak jeden z hlavních organizátorů, Martin Fiedler s celou rodinou …

navigate_before
navigate_next