Něco pro ženy Tipy pro volný čas

Svěřte se do luxusní péče v salonu JACOB & The Stylers

Každá žena (a poslední dobou i hodně mužů) řeší vzhled svých vlasů. Jaká délka, střih či účes by nás rozzářil a udělal tu pomyslnou třešničku na našem dokonalém vzhledu? Pokud si nejsme jistí, je nejlepší se svěřit do rukou odborníků na slovo vzatých. Tohle a ještě mnohem víc, vám splní  JACOB & The Stylers – revoluční koncept salonu, kde o vás budou pečovat ostřílení odborníci.

JACOB & The Stylers najdete v samém centru Brna, na Dvořákově 10, v opravdu nádherně oživených historických prostorách. Zde dokázali na jednom místě skloubit v revoluční koncept, který jinde ve světě nenajdete kadeřnický salon, kosmetické studio, bar s terasou, kavárnu a gentleman bar.

Přestože jsou na této adrese noví, jejich práce má již několikaletou tradici. V roce 2009 přišli do Brna s jedinou myšlenkou – ukázat Brnu, co je to styl. Tehdy v salonu TONI&GUY předvedli, jak se stříhá v Londýně a že kvalita účesů ze světových přehlídkových mol nemusí být jenom sen.

V roce 2014 přetavili tento koncept dle svých konkrétnějších představ a vznikl tak salon JACOB & The Stylers, kde dělají své řemeslo poctivě, kvalitně a především odlišně od ostatních. Jejich zbrusu nová kolekce, na které se podíleli všichni z týmu kadeřníků, mluví za vše.

Pod jejich rukama vznikají pánské, dámské i dětské střihy, nové barvy vlasů. V příjemné intimní části salonu nabízejí také profesionální manikúru a pedikúru. Nechybí poradna stylisty, úprava obočí a řas. Dokážou vám trvale narovnat vlasy a můžete se těšit i na kvalitní kosmetiku a profesionální líčení, jež dotáhne váš vzhled k dokonalosti.

Fotografie spokojených klientů najdete na instagramu: @jacob.stylers, nebo facebooku Jacob & the Stylers. Více informací vám poskytne web www.jacobandstylers.cz.

Akce Jacob:

Studentské úterky -50% sleva na střihy dámské/pánské u Kahmise a Kseniyi

Každou středu akce nový klient Barva/přeliv+střih za 1600,-.