Něco pro ženy Tipy pro volný čas Zprávy

SVATEBNÍ FESTIVAL BRNO

8. a 9. listopadu 2019 se v hotelu Courtyard by Marriott, Holandská 12, Brno uskuteční SVATEBNÍ FESTIVAL.

Módní přehlídky, ochutnávky, workshopy, svatební tombola. Programem provází moderátorka TV Prima Eva Decastelo a Petr Šimek. V sobotu moderuje a jako host vystoupí Sandra Pospíšilová (Parmová), tváří festivalu je Miss Face 2016 Nikola Uhlířová a Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková.

Návštěvníky čekají módní přehlídky svatebních a společenských šatů, pánské módy a přehlídky českých návrhářů Alice Abrahám, Terezy Sabáčkové, Michaely Dúcké a Michaela Miroslava Knota. Na módních přehlídkách se představí finalistky soutěže Look Bella, modelky z Miss Czech Republic společně s Miss ČR 2000 Michaelou Salačovou (pá) a finalistka Miss Supranational 2019 Hanka Vágnerová (so).
V pátek rozhovor s finalistkou České miss 2013 Alenou Prešnajderovou o její svatbě a stejně tak se o své svatební zážitky v sobotu podělí moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová.

Na festivalu jsou pro návštěvníky připraveny soutěže o ceny za více než 200.000Kč – můžete vyhrát svatební šaty, pánský oblek, snubní prstýnky, svatební dort a dekorace, svatební noc v luxusním hotelu nebo romantický víkend na jižní Moravě a mnoho dalších cen, které ušetří peníze ve svatebním rozpočtu.

 

Proč přijít na svatební festival?

Osobní setkání s více než stovkou svatebních profesionálů, kteří v rámci festivalu nabízejí výhodné balíčky či zajímavé slevy na své služby a zboží. Ochutnávky skvělých dortů či svatebního menu, letos nově svatební workshopy na zajímavá témata, třeba „Jak roztočit tu nejlepší party“ či „Špatný oblek, špatná svatba?!“. Vše je pod jednou střechou a v pohodové atmosféře svatebního festivalu. Prvních 30 návštěvníků obdrží dárek a skleničku sektu.

KDY A KDE?

8. a 9. listopadu 2019, v pátek 15–19 hod. | v sobotu 10–17 hod.
hotel Courtyard by Marriott, Holandská 12, Brno.
Vstupné 150,-Kč, děti do 12 let zdarma.
Více na www.brnosvatebniveletrh.cz