Soutěže Pro děti Aktuality Tipy pro volný čas

Společenské hry Čtyřlístek – SOUTĚŽ

 

Oblíbený Čtyřlístek má svoje společenské hry
Soutěžte o ně s NEW expressem

Český výrobce her a hraček, firma EFKO-karton s.r.o., výrobce IGRÁČKA, se přidává k oslavám padesátého výročí od vzniku legendárního Čtyřlístku. Na trh uvádí kolekci společenských her Čtyřlístek v podobě Velkého souboru her Čtyřlístek, Cestovního souboru her Čtyřlístek, Bobíku nezlob se a Pexesa Čtyřlístek.

Soubor her obsahuje čtyři samostatné hry naplněné dobrodružstvím a tajemnem, podobně, jako je tomu v příbězích oblíbené čtveřice, vytvořené výtvarníkem Jaroslavem Němečkem. Jsou to poutavé hry Mikuláš v pekle, Ďáblův palec, Piráti vesmíru a Čtyřlístek a Vlkodlak.

Hry budou v obchodech již v rámci uvedení premiéry filmu Velké dobrodružství Čtyřlístku. EFKO se tak svým dílem připojí ke gratulacím k pětasedmdesátým narozeninám pana Němečka.

 

 

 

 

 

NEW express pro vás má SOUTĚŽ o všechny nové hry od firmy EFKO-karton se Čtyřlístkem. Vyhrát je můžete, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku:

V kterém roce se narodil autor Čtyřlístku – výtvarník Jaroslav Němeček?

Správnou odpověď pošlete e-mailem na adresu soutez@newexpress.cz do 20. května 2019. Do předmětu e-mailu napište: ČTYŘLÍSTEK.

 Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.