Second Photo Lifestyle

SECOND PHOTO Tina Kratochvila

Brno má Metro už 10 let a majitelům Josefu Buchtovi a Pavlu Řehořovi přijel k tomuto jubileu pogratulovat zpěvák Ivan Král.

 

 

 

Hned na to odstartovala serie koncertů v rámci festivalu Jazz Groove Brno. Největší pecka byli určitě Earth Wind and Fire. Mnoho lidí podle názvu neví, ale jsou to ty největší groove hity na světě, však si koncert nenechala ujít řada muzikantů včetně zpěvačky Moniky Bagárové.

 

 

 

Na festivalu vystoupila řada světových hvězd a vyvrcholením byl velký koncert v SONO CENTRU jako pocta geniálnímu muzikantovi Radimu Hladíkovi. Zpěvák z Blue Effectu Honza Křížek zazpíval společně s B Side bandem, filharmonií ,chrámovým sborem, Romanem Dragounem  Kristýnou Daňhelovou všechny pecky a publikum nadšeně aplaudovalo vestoje.

 

 

Ve stoje se tleskalo i na koncertu Viktorie Matušovové, která si do klubu ARTBAR pozvala kamarády z Městského divadla.

 

 

 

Další festival proběhl na výstavišti pod názvem LIFE! Již tradičně jej moderoval Ondra Sokol a tentokrát si přizval na pomoc Andreu Verešovou a Romana Šebrleho. Společně s návštěvníky vytvořili nový český rekord, kdy tančilo přes 2000 tanečníků jednu choreografii.

 

 

 

Komu se nechtělo tančit, mohl zajít na souběžnou výstavu Alfonze Muchy do pavilonu H, toho využila skvělá fitness cvičitelka Hanka Kynychová.

 

 

 

Zato reportér Atilla Racek se raději věnoval Evě Decastelo, která zrovna zdobí titulku časopisu Playboy.

 

 

 

 

 Dušan Vitázek který oživil legendu o Brněnském kole, umístil toto kolo do prostoru u galerie Vaňkovka a přitom mu pomohla jeho manželka Pavla.

 

 

 

V Městském divadle uvádí veselý příběh na motivy Eduarda Basse Klapzubova Jedenáctka. Jedné z jedenácti hlavních rolí se ujal i Jakub Uličník, který zároveň ztvárnil hrdinu na plakátu.

 

 

 

 

 

 

Na dalším plakátu je jeho kolega Jan Brožek s novou knihou o Terry Giliamovi.

 

 

 

 

 

 

A taky Jiří Pecha, který si umí k vánocům chytit pořádnou rybu přímo z Oceanu 48.

 

 

 

 

No a příští rok budou na vizuálu Motosalonu Vandráci Liška a Révai, jako rošťáci které chytá motorkář Pepa Sršeň.