Business

Rekreační resort BOHEMALAND

Křišťálově čistý vzduch a mnoho turistických atrakcí

Sportovně rekreační resort BOHEMALAND ve Zlatých Horách se nachází v malebném prostředí pohoří Hrubý Jeseník. Samotný areál se nachází pod nejvyšší horou této pahorkatiny Příčnou – 975m n. m. Areál Bohemaland je jedním z největších sportovně-rekreačních resortů v ČR, který poskytuje optimální zázemí pro pořádání sportovních soutěží, soustředění, kongresů, firemních akcí a především také pro rodinnou dovolenou a individuální turistiku.

Na ploše 24 hektarů areálu Bohemaland najdete vše, co je třeba pro relax i aktivní odpočinek. Od umělého jezera o průměru 70 metrů, travnatého fotbalového hřiště přes tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, hřiště pro košíkovou, až po půjčovnu kol a koloběžek. Celoročně je zde možnost vyjížděk na koních včetně výuky jízdy s instruktorem a také možnost romantických vyjížděk kočárem taženým koňmi.

Zdejší zvláštností je křišťálově čistý vzduch, který sem proudí od Baltského moře přes polské roviny, kde jej neznečišťuje žádný průmysl. Díky této přírodní anomálii zdejší ovzduší splňuje podmínky vzdušných lázní. Sousední lázeňský areál EDEL se úspěšně specializuje na léčbu dětských plicních alergií. Léčebné účinky zdejšího vzduchu ocení nejvíce alergici a osoby trpící nemocemi horních cest dýchacích. Je zde i speleoterapeutická jeskyně.

Pro ubytování je zde hotel s padesáti 2–3lůžkovými pokoji, penzion s deseti pokoji a sportovní ubytování pro 80 osob. Pro hosty je v areálu k dispozici posilovna, balneoprovoz zahrnující saunu, hydromasážní vany a klasické masáže.

Bohemaland nabízí širokou škálu služeb a doprovodných programů tak, aby hosté měli možnost sestavit si program pobytu dle svých představ a zájmů. V okolí můžete využít desítky kilometrů značených turistických stezek a cyklotras či jen tak navštívit mnoho zajímavostí a atraktivit v okolí. Třeba Zlatorudné mlýny, rozhlednu, rašelinová jezírka Revíz či Jurský park. Pro firmy a skupiny zde zajišťují i speciální teambuildingové programy.

K tomu, abyste si v okolí areálu Bohemaland prohlédli všechna zajímavá místa, která nikde jinde nenajdete, byste potřebovali několik týdnů. Kromě nádherných výhledů z rozhledny Biskupská kupa, která leží na protějším kopci, jsou na vrcholu hory Příčná místa, odkud je za dobrého počasí vidět Alpy, Tatry, Praděd i Krkonoše.


Relaxační pobyty pro seniory

Speciální balíčky pro zdravý relax seniorů v nádherné přírodě Zlatohorska zahrnují:

 

Ubytování v hotelu BOHEMALAND na 5 nocí s plnou penzí, nástupní den neděle.
Uvítací přípitek a 1x čerstvé ovoce na pokoj
Relaxační program k omlazení těla:
1x kyslíková terapie,
1x klasická masáž vybrané části těla

 

Cena balíčku:

Ubytování na 5 nocí s plnou penzí a relaxačním programem ve 2lůžkovém pokoji 3 990 Kč/osoba
Doplatek za jednolůžkový pokoj 1 000 Kč

BONUS – Babičko, dědečku vezměte mne s sebou!
Ubytování na přistýlce pro 1 dítě do 12 let na 5 nocí včetně snídaně zdarma.


BOHEMALAND BEZ BARIÉR

Díky nově nainstalované pojízdné plošině pro přepravu imobilních osob nabízí Bohemaland bezbariérový přístup do společenských a konferenčních prostor a do 11 pokojů.


Rezervace – recepce Bohemaland:
tel.: +420 603 802 695
mail: recepce@ski-pricna.cz
BOHEMALAND
Zlaté Hory 828
793 76  Zlaté Hory
www.ski-pricna.cz