Aktuality Zprávy

RegioJet zavádí autobusové spoje na chorvatské pobřeží

Letní autobusové spoje RegioJet z Prahy, Brna a Bratislavy můžete nově využít pro cesty do Splitu a dalších míst na jadranském pobřeží v Chorvatsku. Od 25. června do 5. září bude autobusová linka jezdit 2x týdně – v pátek tam / v sobotu zpátky a také v úterý / ve středu. V hlavní sezóně bude RegioJet posilovat víkendové spoje nasazením dalšího autobusu. Cena jednosměrné jízdenky z Prahy / Brna do Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodic a Šibeniku je 1400 Kč. Do Primoštenu, Trogiru a Splitu 1450 Kč. Za zpáteční jízdenku zaplatíte dvojnásobek.

RegioJet dává do prodeje také akční víkendové zpáteční jízdenky na sobotní koupání v Jadranu. Pokud v některém ze spojů týden před termínem odjezdu zbydou volná místa, nabízí RegioJet možnost lastminute nákupu víkendové zpáteční jízdenky za cenu 990 Kč. Cestující dorazí do Chorvatska v sobotu ráno, celý den mohou strávit na pláži a večer odjedou zpět.
Na všechny spoje budou nasazeny autobusy ve stylu Fun&Relax se stevardem a standardním palubním servisem RegioJet včetně internetu, teplých nápojů a tisku zdarma.

Více informací: https://www.regiojet.cz/novinky/autobusy/chorvatsko.html