Soutěže Hudba

Queen – neznámá historie

Audiotéka vydává audioknihu
Queen – neznámá historie

Jiří Korn při nahrávání

Audiotéka vydává audioknihu Queen – neznámá historie, dvanáctihodinovou nahrávku načetl Jiří Korn pod vedením rozhlasového režiséra Jana Jiráně. Autorem textu je Peter Hince, technik a bedňák kapely Queen, který sepsal své vzpomínky a zkušenosti z třináctiletého působení v kapele. Autor přenese posluchače do zákulisí koncertů legendární kapely i díky hudebním a zvukovým podkresům, o které se postaral zvukař Václav Neckář mladší.

 

Autor Peter Hince zpracoval v audioknize své vzpomínky na práci v kapele od samého začátku v roce 1973 až po poslední turné kapely v roce 1986. Pohyboval se během koncertů na pódiu, v backstage i v nahrávacích studiích. Hinceho vzpomínky, které převyprávěl Jiří Korn, poskytnou posluchačům výjimečný pohled na čtyři zcela odlišné osobnosti, které tvořily jednu z největších kapel na planetě.

www.audioteka.cz, 399 Kč

SOUTĚŽ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Můžete soutěžit o 5 audioknih QUEEN – NEZNÁMÁ HISTORIE.

Výherci získají kód ke stažení audioknihy v hodnotě 399 Kč na Audioteka.cz zdarma.
Soutěžní otázka: Co popíjel Jiří Korn a režisér audioknihy Jan Jiráň v průběhu natáčení audioknihy Queen – neznámá historie v nahrávacím studiu?

Svoje odpovědi posílejte do 10. října 2019 na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo AUDIOTEKA
5 výhercům audioknihy Queen – neznámá historie zašleme kódy ke stažení audioknihy e-mailem.

Správnou odpověď zjistíte po zhlédnutí videa na: https://audioteka.com/cz/audiobook/queen-neznama-historie, kde si můžete poslechnout i ukázku z audioknihy zdarma.

Upozornění: Pro využití výhry – poslech knihy je nutné zaregistrovat se na www.auduioteka.cz.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.