Hantec

POHÁDKY V HANTECU 2 vyšly jako audiokniha

Poslechněte si audioknihu POHÁDKY V HANTECU 2

Král brněnského hantecu Honza Hlaváček vydal skvělou audioknihu Pohádky v hantecu 2. Brněnský mercedes mezi moderátory Borek Kapitančik na ni načetl pohádky tak mistrovsky, že místy nebudete věřit tomu, že všechny postavy ztvárnil pouze on sám. Svoje „know how“ neprozradil ani tehdy, kdy už měli zvukaři ve studiu při natáčení vážné obavy o jeho zdravotní i duševní stav.

V audioknize, která je zvukovou verzí tištěné knihy z roku 2013, sice nemůžete spatřit geniální a pikantní ilustrace Libora Machaty, který na všech Hlaváčkových knížkách spolupracuje, ale na druhé straně knihu můžete poslouchat při jízdě autem, v posteli před spaním či všude tam, kde tištěnou knihu číst nelze.

 

 

Abyste nepřišli o určité pikanterie, zvukový mistr a režisér Petr „Pedro“ Hurdes doplnil čtené slovo ilustrativními zvukovými efekty tak sofistikovaně, že dětem lze poslech doporučit až tak od patnácti let, kdy už je použitý zvukový doprovod nepřekvapí.

Nové MP3 CD hantecových pohádek je k mání na www.honzahlavacek.com, v prodejně knihy ve Futuru nebo na různých internetových portálech.

Obsah:
1. Nabitá Mery
2. Jak Žanek hantýroval španělsky
3. Sedum krkavéch
4. Válka vo Budulínkovi
5. Nevodsponěná a pazgřivec
6. Micmen v šuflatech
7. Vo Žankovi s pustevnó v řepě
8. Švorcové a balikář
9. Dračmen dvanáctidózňák

Ukázku z audioknihy Pohádky v hantecu 2 si v NEW expressu můžete přečíst příště.

Na křtu audioknihy – zleva: Petr Hurdes, Borek Kapitančik, Honza Hlaváček, Radek Havlík, Libor Machata
Foto: Patrik Uhlíř