Alternativní životní styl Soutěže Lifestyle

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii

TIP NA KNIHU

Většina lidí má doma 40 až 60 různých drogistických výrobků, jako čisticí prostředky, krémy a deodoranty, které mohou být neekologické, obsahovat zdraví škodlivé látky. Přitom je lze téměř vždy bez potíží nahradit přijatelnějšími výrobky. V této knize vám chceme ukázat, jak namísto většiny takových produktů snadno vystačíte s pěti ekologickými a levnými domácími prostředky.

Jedlá soda, prací soda, ocet, kyselina citronová a jádrové mýdlo jsou totiž ve většině případů dostačující a samostatně nebo v různých kombinacích jsou většinou naprosto stejně účinné jako propagované komerční produkty. Nechte se inspirovat a udělejte ve své domácnosti něco pro přírodu a pro sebe.

238 Kč www.knihykazda.cz

SOUTĚŽ o knihu Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěžní otázka: Jakých pět prostředků dokáže nahradit celou drogerii?

Svoje odpovědi posílejte do 10. října 2019 na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo DROGERIE.

Dva výherce knihy Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii budeme informovat e-mailem.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.