Alternativní životní styl Soutěže

Pečujte o vlasy a pleť ekologicky a ekonomicky

Tip na knihu
Nechte se inspirovat a zlepšete s námi trochu i svůj život. Nová kniha domácích tipů Zkuste to doma sami – péče o vlasy a pleť nabízí 137 osvědčených receptů na přírodní kosmetiku.

Namísto nezdravých a syntetických látek obsahují domácí přípravky přírodní suroviny, jež tělu pomáhají znovu nalézt rovnováhu. Domácí výrobou ušetříte nemalé množství plastů a dalších obalů. Do mnoha receptů navíc můžete použít čerstvé regionální suroviny. Domácí alternativy jsou téměř vždy výrazně levnější. Domácí výroba je zdrojem radosti, povzbuzuje kreativitu, posiluje sebedůvěru a budete díky ní i o něco nezávislejší.
www.knihykazda.cz, 238 Kč

Zkuste to doma sami, Nakladatelství Knihy Kazda

SOUTĚŽ 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Zasoutěžte si o knihu Zkuste to doma sami – péče o vlasy a pleť:
Soutěžní otázka:
Kolik receptů najdeme v této novinkové knížce z nakladatelství Knihy Kazda?
Svoje odpovědi posílejte do 10. října na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo Knihy Kazda. Dva výherce knížky Zkuste to doma sami – péče o vlasy a pleť budeme informovat e-mailem.
Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.