Tipy pro volný čas

Naučí vás anglicky – v kavárně

Cítíte, že by vaše angličtina potřebovala trochu procvičit, ale představa návštěvy kurzu ve školském prostředí vás celoživotně děsí?  Po práci nebo škole byste se raději  viděli někde v kavárně s přáteli nad dobrou kávou nebo dvojkou bílého? V tom případě máte dvě možnosti: Buď se seznámit s nějakým zajímavým cizincem a trénovat angličtinu s ním, nebo se zúčastnit kurzů brněnské jazykové školy Tip Top Lingua. Ještě nechápete? Tato moderní jazyková škola vás totiž vezme na lekce a konverzaci v angličtině s proškoleným rodilým mluvčím právě do kavárny nebo oblíbené restaurace v centru Brna.

Školní prostředí je úspěšně nahrazeno pohodou v kavárně a nečeká vás ani nudná školní výuka v davu spolužáků. Sympatičtí lektoři svoje lekce a jejich obsah aktuálně přizpůsobují svým studentům a dokonce s nimi hrají interaktivní hry v cizím jazyce. Při procesu učení budete jako studenti zapojovat svoje smysly, tedy sluch, hmat, čich i zrak. Tato originální metoda se tak v mnohém inspiruje geniálním bulharským psychologem Georgijem Lozanovem.  Školu nepřipomíná ani počet studentů. Na lekci budete maximálně čtyři, a to vám zaručí opravdu intenzivní a mnohdy velmi zábavnou konverzaci. Cena jednoho kurzu o deseti hodinových lekcích je sympatických 1800 korun a sympatická je také odměna, kterou dostanete, pokud se na vaše doporučení příhlásí i váš kamarád.

Mobilní a PC uživatele jistě potěší možnost online přihlášení do kurzu, kde si pomocí vyplnění krátkého testu jednoduše zjistíte úroveň své angličtiny.  Z telefonu či počítače se můžete online přihlásit na konkrétní lekci a případně ji do 24 hodin před začátkem zrušit a zarezervovat si místo ní lekci novou. Pokud ještě váháte, zda-li je Tip Top Lingua pro vás tou správnou volbou, mrkněte na jejich web, kde nabízejí registraci na první lekci zdarma. Já se na tu svoji už moc těším 🙂

www.tiptoplingua.cz

Text Jitka Václavíková

Foto archiv Tip Top Lingua