Tipy NEW expressu Lifestyle

NAPÍNANÉ PODHLEDY – UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ PRO SNÍŽENÍ STROPŮ

Díky použití moderních technologií už sádrokarton není jedinou možností v případě, že potřebujete snížit strop. Na trhu se totiž objevily tzv. NAPÍNANÉ PODHLEDY, které za pomoci montážních lišt po obvodu místnosti umožňují napnout pevnou mírně elastickou fólii z tenkého vyztuženého kompozitního plátna s podvojnou impregnací polymerovými směsmi. Vysoká mechanická pevnost plátna spolu s montážní lištou zajistí dlouholetou funkčnost. Napínané podhledy a stropy časem nezežloutnou, neprověsí se a nepoškodí se při běžném užívání. Vzhled stropu neohrozí ani nadhozené dětské míčky a hračky, špunty od šampaňského, „lov hmyzu“ a podobně. Strop je možné omýt mopem a běžnými mycími prostředky.

Možnosti uplatnění napínaných podhledů a stropů jsou prakticky neomezené: uplatní se stejně dobře v nové výstavbě, při rekonstrukcích a dekorativních úpravách bytů a domů, bank, obchodů a kanceláří, hotelů a restaurací, bazénů a sportovních objektů, muzeí a koncertních sálů. Jsou vhodné do dětských předškolních a školních prostor i do zdravotnických zařízení. Montáž napínaných podhledů navíc probíhá daleko rychleji, než úprava kterýmkoliv jiným známým způsobem. Instalace 30-50 m2 trvá jen jeden den bez nutnosti vystěhování nábytku.

Vlastnosti napínaných podhledů a stropů plně odpovídají přísným požadavkům požární bezpečnosti a ekologie, stropy nehoří a nevylučují toxické látky, jsou teplotně odolné až do -50°C a jsou také mrazuvzdorné.

Jednou z nejzajímavějších vlastností napínaných podhledů je ochrana místností před zatékáním vody: 1 m2 napínaných podhledů udrží více než 100 litrů vody, ochrání tak  váš majetek před následky vytopení. Po odstranění vody se napínaný strop plně obnoví do původního tvaru. Napínané podhledy navíc umožňují snadno a rychle instalovat jakékoli světelné přístroje, ventilační systémy, signalizaci a ochranu. Pro montáž podobných zařízení do napínaného stropu nebo podhledu neexistují žádná omezení.

Pro design napínaných podhledů máte na výběr z 200 barevných odstínů v lesklém nebo matném provedení s možností barevného fotorealistického potisku, takže na stropě můžete mít třeba nebe, oblaka, krajinu, rostlinné či geometrické motivy s možností výběru z mnoha forem efektního a úsporného LED osvětlení. Oceníte také rozumnou cenu a záruku 12 let.

www.abcnapinanestropy.cz