Tipy pro volný čas

Módní přehlídka pomáhá

Show and the City v Barceló Brno Palace

Show and the City – nelze si nevšimnout nápadné podobnosti s názvem populárního amerického seriálu. Ano, ta spojitost zde totiž je – krásné ženy, módní návrháři, luxusní prostředí, slavné osobnosti, dobré jídlo a pití. To vše pro dobrou věc.

 

 

Princeznou večera bude Lucie Houšková, která je následkem banálního vyšetření v nemocnici trvale upoutána na invalidní vozík. Její zdravotní stav vyžaduje neustálou péči maminky a rehabilitaci, což je pro rodinu velmi finančně náročné. Lucinka by si moc přála asistenčního psa, její maminka zase asistenci pro Lucku. Na tyto potřeby se organizátoři show rozhodli získat finance.

Celý nápad vznikl při příležitosti oslavy narozenin masážního centra Tawan a spojil se se spolkem Dnes pomáhám, který zaštiťuje také veřejnou sbírku pro Lucinku. Díky Wonder production se podařilo zajistit nabitý program plný krásných vystoupení a zvučných jmen.

Monika Bagárová

Show and the City v nejkrásnějším brněnském hotelu Barceló přivítá 26. září večer během módní show takové hvězdy, jakými jsou zpěvačka Monika Bagárová, gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi nebo houslista Michael Hejč, kouzelníci Pavel & Lukáš Šeklin a mnohé další. Večerem plným zábavy, hudby a módy provede Eva Decastelo. Těšit se můžete na přehlídku návrhářů jakými jsou Aleš Báry, Gábina Páralová, Miroslav Michael Knot, Salon4, Eccitante a představí se také Neonky Nely Slovákové. Uvidíte MISS a blogerku Michaelu Salačovou, Českou MISS Michaelu Habáňovou nebo brněnskou účastnici soutěže Master Chef a foodblogerku Denisu Cziglovou.

 

Sedmdesát procent ze vstupného bude zasláno na účet veřejné sbírky Lucinky Houškové.

Více informací na www.showandthecity.cz

Kouzelníci-Pavel-a-Lukáš-Šeklin

 

Michaela Slalačová

 

 

 

 

 

Michael Hejč