Něco pro ženy Tipy pro volný čas

Miss Women Fitness – dámské studio pro ženy všech věkových kategorií

Hubnutí a formování postavy patří mezi častá ženská témata. Zašli jsme proto do studia, které pomáhá mnoha ženám bojovat s nadváhou, pomáhá jim jít za svým snem a dělá ženy šťastnější a krásnější.

Nedávno jste otevřeli úplně nové dámské fitko v centru Brna. Tvrdíte, že jste o krok dál, než ostatní studia. V čem je Miss Women Fitness  jiné a lepší?

V mnoha směrech.  Nejen rozlohou studia, které je velké 150 m², takže se klientky necítí stísněně. Každý stroj zde má své místo a uplatnění. Naše studio je rozděleno do rušné a relaxační zóny. Jde nám o pocit a blaho klientek, proto některé procedury, které jsou vázané s intimitou, jsou v samostatné místnosti, jako např. kosmická loďprivátní infrasauna, lymfatická přístrojová masáž, nebo koupelny. Konkurence má v jednom malém prostoru všechny přístroje, bez ohledu na relax a intimitu klientky. Naše studio je jiné i v tom, že klientka má možnost u nás zakoupit otevřenou měsíční neomezenou permanentku. A to buď ve variantě A, kdy si vybere 3 stroje ve studiu a celý měsíc může tyto procedury neomezeně absolvovat, nebo varianta B, kdy klientka může využít  všech 10 druhů strojů ve studiu (kromě solária).

Na co se zaměřujete, když přijde nová klientka s touhou vypadat lépe?

Do našeho studia chodí ženy všech věkových i váhových kategorií. Nejmladší klientce je 18 let a té nejstarší je neuvěřitelných 71 let.

Nejdříve klientku provedeme studiem a vysvětlime, jak fungují jednotlivé stroje, a  na co jsou dobré. Zeptáme na zdravotní anamnézu klientky a na její čas, který u nás může strávit cvičením. Dle toho jí vybereme stroje nebo si zvolí po konzultaci sama. Je totiž očividné, že nemůžeme navrhnout stejné procedury pro ženu, která váží 120 kg jako pro ženu, která váží 80 kg.

 

Vy sama jste si prošla trápením s váhou. Co vám nejvíce pomohlo, abyste hubnutí zvládla?

Osud přinesl do mého života nelehké a velmi vážné zdravotní potíže a já jsem v té době přibrala přes 70 kg během necelých 5 měsíců. S tím nebylo lehké sžití. A tak  jsem i já hledala způsob, jak s kily zatočit. Proto všechny přístroje ve studiu mám sama vyzkoušené. Kombinovala jsem různé stroje, tak, aby váha šla dolů, vyhovovala mému zdravotnímu stavu (ale i mé neuvěřitelné váze). Je totiž jiné rozhýbat tělo, které váží 80 kg, než to, které váží 120 kg. Proto dokážu doporučit nejvhodnější alternativy tak, aby vyhovovaly vašemu času, vaší peněžence a především s vašimi kily navíc i zdravotnímu stavu.

Jaké speciální přístroje mohou ženy u vás využít? A k čemu přesně slouží?

Všechny stroje jsou koncipovány na hubnutí, formování a zpevnění postavy. Naše služby se výtečně doplňují a s jejich pomocí se stanete svěžejší, vyrovnanější a krásnější. Studio disponuje 18 stroji, z toho 10 druhy a proto si každá žena může vybrat způsob, který jí bude nejvíce vyhovovat.

V příštím čísle, vám popíšeme každý stroj co obnáší, a na co je dobrý.

Těšit se můžete i na SOUTĚŽ, do které se mohou zapojit i muži.

 

 

 

Pro čtenářky „NEW expressu“ máme krásný dárek a to 30% slevu na jakékoliv permanentky ve studiu a to napořád. K uplatnění vaší slevy si stačí napsat o heslo na facebook Miss Women Fitness.