Letem netem

MÉNĚ ZNÁMÁ BRNĚNSKÁ KOUPALIŠTĚ

www.brno-jih.cz/koupaliste-biotop/

Na stránce prvního brněnského koupacího biotopu najdete vysvětlení, co je to „biotop“ a co nabízí svým návštěvníkům. Nechybějí parametry, mapa areálu, ceník, kontakty a podrobné informace, jak se na koupaliště dostanete.

www.koupaliste-zabrdovice.cz

Na webu zábrdovického koupaliště najdete informace o třech bazénech, tobogánu a dalších atrakcích a možnostech využít sportoviště, dětská hřiště, občerstvení, šatny a další vybavení. Samozřejmostí je ceník, otevírací doba a teplota vody. Zaujme i rozsáhlá fotogalerie a nabídka mnoha zajímavých akcí včetně letního příměstského tábora a soutěží pro návštěvníky. Je zde i možnost panoramatické prohlídky areálu.

www.koupalistejulianov.cz

Stránky dětského koupaliště Juliánov s bezchlórovou vodou jsou jednoduché, ale najdete tam vše potřebné. Nechybějí informace o samotném koupališti, ceník, provozní doba a návštěvní řád. Fotogalerie obsahuje nabídku aquazorbingu, letní hospůdky a můžete si zde prohlédnout celý areál koupaliště.

www.koupalistekrpole.cz

Kromě aktuálních informací o počasí, teplotě vody, ceníku, provozní doby a službách nabízených na koupališti v Králově Poli zde najdete rozsáhlou fotogalerii, video a aktuality. Nechybí podrobný popis všech atrakcí, sportovišť, dětských hřišť a možností občerstvení, relaxace a nabídka zapůjčení vybavení.

www.infinit.cz/brno-prehrada

Na webu relaxačního resortu INFINIT MAXIMUS najdete podrobné informace o všech možnostech relaxace v termálních bazénech, saunách a vířivkách. Můžete si zde vybírat relaxaci v podobě koupelí, masáží a procedur, saunových či SPA rituálů, inspirovat se v bohaté fotogalerii. Najdete zde i doporučení, kdy a jak si užít wellness, nabídky pro firmy a výběr saunové kosmetiky. Samozřejmostí je ceník, provozní doba, mapa areálu a jízdní řád hotelové dopravy zdarma.