Mix

Máte rádi šimrání? Nechte se pošimrat od profesionálů

Šimrání je staré jako lidstvo samo. Někdo je používá jako součást erotické předehry, někdy se objevuje v doplňkové nabídce masážního studia, doma vás může občas příjemně pošimrat i vaše drahá polovička. V Shimer studiu v Brně-Tuřanech je však mají jako hlavní a jedinou nabídku pro maximální relax. Šimrání peříčkem, lechtání konečky prstů nebo škrábání nehty … Všechno tohle si jako velkou a naprosto originální novinku můžete vychutnat pouze v tomto salonu. Je to totiž ta nejprostší metoda k uklidnění nervové soustavy a navození pocitů blaženosti. O tomhle je majitel a také jediný mužský element studia Martin Dvořák na základě svých osobních zkušeností naprosto přesvědčen. Ozdravné a protistresové účinky šimrací procedury ho natolik ohromily, že před půlrokem založil studio s jediným cílem: nabídnout službu, při které je klient neustále překvapován různými technikami doteků střídavě na různých místech těla.

Nutno podotknout, že místní „scratcherky“ nenabízejí žádné erotické ani sexuální služby a zásadně se nedotýkají intimních partií. Jinak ale před jejich péčí neunikne žádná část vašeho těla. Do salonu mohou všechny věkové kategorie včetně dětí, ty menší s doprovodem dospěláka. Škrábání je vítané pro pacienty po chemoterapii, které může trápit svědění kůže, procedura také může pomoci s uklidněním hyperaktivního dítěte.

Přijít můžete na dva typy procedur, kratší v délce 25 minut vás uvolní a pomůže zapomenout na každodenní stres. Delší, 50minutová procedura, vás možná „odstřelí“ do relaxačního nebe. Problém není ani se souběžnou procedurou pro páry nebo rodiče s dítětem. Jak sám majitel přiznává, byl překvapen, jak obzvlášť po delší proceduře trvá navštěvníkům studia i pár desítek minut, než se z intenzivního zážitku „vzpamatují“. V té chvíli je nabídka kávy a posezení na recepci studia za zvuků relaxační hudby samozřejmostí.

Salon Shimer je rarita u nás a podle slov majitele i v celé Evropě. Je tedy možné, že během pár let budete moci relaxovat v dalších studiích se zeleným logem Shimer studia. A nás za redakci těší, že jsme možná byli u zrodu nového fenoménu … 🙂 Přijďte také vyzkoušet dva tři „shimry“ a nebudete chtít odejít!

 

Jitka Václavíková
foto: archiv Shimer studia
www.shimerstudio.cz