Tipy NEW expressu

Letní svačinka nejen pro děti

Hledáte spolehlivé pomocníky pro své letní toulky, sportovní aktivity nebo jen pohodové posezení s přáteli? Záleží vám na životním prostředí a na vašem zdraví?

Řešíme to skoro denně – z čeho pijeme, z čeho jíme.

Povědomí o originálním českém výrobku ZDRAVÁ LAHEV® je stále větší. Možná i mnoho z vás o ní už slyšelo nebo ji zahlédlo v obchodě či na internetu, ale proč stojí za to si ji pořídit? Tato láhev a nově i svačinový box firmy R&B Mědílek se vyrábí z medicínských materiálů, které neobsahují ftaláty, bisfenoly a další zdraví škodlivé látky. Jsou speciálně navrženy tak, aby se daly snadno vymývat včetně možnosti mytí v myčce. A dostupnost náhradních dílů prodlužuje životnost.

ZDRAVÁ LÁHEV®

Vyrábí se ve 3 velikostech v mnoha barevných variantách s rozmanitými motivy. Zátka se zámkem je zárukou, že neteče a můžete ji tak bez obav nosit v kabelce nebo batohu. Naplnit ji můžete i horkým nápojem. Lze ji dovybavit i termoobalem, který napomůže udržet požadovanou teplotu nápoje – ať už je léto nebo zima.

Hravá ZDRAVÁ SVÁČA®

Svačinové boxy jsou šikovným pomocníkem na školní svačinu, ale i na cesty. Víčko je možné oddělit od misky, čímž vznikne provizorní talířek. Díky chytrým pantům je box stabilní – nepřeklápí se ani nezavírá. Výhodou bezesporu je variabilní vyjímatelná přepážka oddělující např. pečivo od ovoce či zeleniny. Pod průhledku na víčku vložíte fotografii, obrázek nebo milý vzkaz. Barevné varianty boxů můžete vzájemně kombinovat a vykouzlit tak vlastní veselou sváču…

www.zdravalahev.cz

www.zdravasvaca.cz