Telekomunikace

Letem netem – prosinec 2017

VÁNOCE NA FACEBOOKU

Hledám ztracené kontakty

www.facebook.com/groups/ztracenekontakty

Vánoce jsou svátky klidu, radosti a hlavně trávení času s rodinou nebo přáteli. Pokud vám však u vašeho stolu chybí někdo, kdo by tam mohl být, a vy nevíte, kde ho hledat, neváhejte a oslov­te lidi po celé republice prostřednictvím facebooku, třeba budete mít štěstí.


BAZAR LEGO

www.facebook.com/groups/1417214585159138

Kdo hledá inspiraci na dárky pro děti, může být úspěšný v této skupině. Na zdi najdete nabídky na hrané nebo nové stavebnice Lego či Lego Duplo. Pokud sháníte něco konkrétního, zadejte si svoji poptávku. Uzavřená skupina funguje jako bazar.


Brněnská pavlač a seznamka u orloje

www.facebook.com/groups/801764056558410

Na Vánoce nesmí být NIKDO sám. A tak je tu seznamka nejen pro Brňany. Skupina však není jen pro singl, co hledají partnera pro život. Můžete zde hledat přátele, někoho na pokec, do kina, na sport a nebo se taky prostřednictvím facebooku jen tak pobavit.


Prodám v Brně

www.facebook.com/groups/prodamvbrne

Pokud ještě nemáte dárky a nebaví vás chodit po obchodech, zkuste skupinu Prodám v Brně. Inzeráty přibývají rychle, je z čeho vybírat a občas tu najdete i soutěže o ceny. Pokud očekáváte na Vánoce spoustu dárků, možná by bylo dobré pro ně uvolnit doma místo a něco nepotřebného prodat. Třeba na Prodám v Brně.


Tvoření

www.facebook.com/groups/737509809670492

Skupina s více než sto tisícem tvořitelek a tvořitelů. Můžete se kochat, inspirovat nebo také něco nového naučit. Na zdi jsou tu nápady, návody, fotografie a inspirace. V době blížících se Vánoc je tato skupinka k pohledání, už nemusíte kupovat dárky, můžete je totiž vyrobit sami!


Zdravé pečení, vánoční cukroví a jiné

www.facebook.com/groups/zdravepeceni

Skupinka, kde se objevují recepty na pečení od členů skupiny, odkazy na recepty z jiných skupin nebo také odkazy na recepty na internetu. Vše se týká dnes tolik oblíbeného zdravého pečení. Pokud jste již v oboru zdravého pečení zdatní, neváhejte, přidejte se do skupiny a pochlubte se svými výtvory. Vánoce se blíží a inspirace není nikdy dost!

 

(jiva)