Soutěže Sport/Turistika Tipy pro volný čas

Lasergame slaví 40 let

Počátky používání laserových zbraní se datují do 70. a 80. let minulého století, kdy americká armáda s jejich pomocí trénovala svoje vojáky. Asi před 40 lety svět uchvátil nový fenomén – komerční střílečka laserovými zbraněmi jako nový sport, ve světě známý jako Laser Tag. Mohla za to tehdy nová americká hračka – Star Trek Electronic Phaser Toy.

Začaly vznikat arény, kde si zájemci mohli legálně zahrát na agenty, padouchy, odstřelovače nebo policajty. Vše jako naprosto bezpečný akční simulovaný boj nejen pro mužské skupiny.
U nás začaly vznikat arény v 90. letech a tato zábava s prvky sci-fi se těší velké oblibě i dnes. To dosvědčuje i nově zrekonstruovaná a stále se rozšiřující Laser aréna v samém centru Brna – v rozsáhlých víceúrovňových sklepních prostorách na Jánské ulici. Na ploše 500 m2 se vyřádí opravdu každý, hra je vhodná i pro děti od 8 let. V dokonalém prostředí moderní arény si můžete v týmu od dvou do deseti hráčů zahrát různé typy her jako Zombie, S.W.A.T., Hits streaks a další.
Multifunkční aréna nabízí také stále oblíbenou virtuální realitu nebo laserový labyrint, který nadchne nejednoho kluka milujícího akční filmy.
www.laserarenabrno.cz

SOUTĚŽ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Chcete si lasergame zahrát? Zasoutěžte si o vstupenky.

Soutěžní otázka: Jaká je otevírací doba brněnské Laser Areny?

Svoje odpovědi posílejte do 10. října 2019 na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo LASERGAME.

Nápovědu najdete na http://www.lasergamebrno.cz/cs/

Výherce voucherů na Lasergame v celkové hodnotě 600 Kč budeme informovat e-mailem.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.