Tipy pro volný čas

Lanové centrum PROUD s programem, který chutná

Léto pro někoho znamená ležet u vody nebo odpočívat. Pro jiného je to naopak doba, kdy příjemné teploty využije k aktivnímu odpočinku venku. My v redakci neradi lenošíme, a proto jsme zajeli do Lanového centra PROUD, nedaleko centra Brna na Lesné, kde nás čekala dávka sportu, adrenalinu a skvělé zábavy v přírodě nedaleko Čertovy rokle.

Lanové centrum PROUD v Brně však není běžným lanovým centrem. Na základě patnáctileté zkušenosti nabízejí lezení u země i ve výškách s přidanou hodnotou – vždy pro vás připraví kompletní program s myšlenkou, zábavou i poučením. Každému návštěvníkovi se zde školení instruktoři věnují individuálně a návštěva centra je tak prostředkem nejen ke sportu a relaxaci v přírodě, ale i k osobnímu rozvoji.

Pro dětské skupiny jsou zde pedagogy připravovány speciální programy – věnují se zde všem věkovým skupinám – dětem od 6 let, školákům i teenagerům v motivačních programech pro školy, jež mají pečlivě připravenou dramaturgii s příběhem i poučením. Mladší návštěvníci jsou vtaženi nejprve do hry, a pak, když se stanou součástí dramatického příběhu, užívají si možnost pohybu v lanovém centru s o to větším zápalem. Každý program svojí dramaturgií a náročností vždy odpovídá věku a schopnostem dané skupiny návštěvníků.

Pozadu nezůstávají ani programy pro dospělé. Veřejnost si může vychutnat například program sebejištění se skokem na hrazdu, 300 metrů dlouhou lanovku s pěti přejezdy a nádherným výhledem do okolí, kurz vázání lanových překážek nebo kurz lezení na via ferratě v bezpečí lanového centra. Další specialitou s promyšleným obsahem jsou zde časté teambuildingové akce na míru každé skupiny, dětské oslavy narozenin nebo příměstské tábory. Vše pod širým nebem s možností objednání cateringu a kompletního zajištění.

Detaily najdete na: www.lanovecentrum.cz/cs/brno

navigate_before
navigate_next