Wellness/Fitness Aktuality Tipy pro volný čas

Hubnutí do plavek bez námahy?

Jakmile se začne oteplovat, odhazujeme kabáty a většina z nás řeší, jak pod nimi vypadat skvěle. Jaro je motivací pro hubnutí, protože léto pak odhalí každý nedostatek. Ve Studiu Miss Women Fitness, které je určeno pouze pro ženy, vám pomohou hubnout s minimální námahou. Jak je to možné? Mají tam totiž opravdu kouzelné stroje, posuďte samy…

Objevte podtlakový odstraňovač celulitidy a spalovač tuků VacuShape, který se postará o redukci tuku v problematických oblastech břicha, boků, stehen a hýždí.

Podtlakový VacuTherm s infračerveným světlem vás intenzivně prohřeje, zlepší aktivní spalování tuků a podpoří produkci kolagenu v kůži.

Flabelos (miláček žen na 98 %) – oscilační plošina nabízí za 10 minut stejný přínos jako hodinové cvičení, zapojuje svalstvo celého těla, přitom nezatěžuje klouby a páteř.

Ergometr SUN – jediný v Brně – kombinuje pohyb a infračervené záření z posuvných lamp, které prohřívají celé tělo a zrychlují spalování tuků.

Namasírujte se válečkovými přístroji Bodyroll a Rolletic – odbourejte tak celulitidu, aktivujte lymfu, zmenšete strie, dopřejte si odvodnění, pročištění a úbytek centimetrů.

Aktivním cvičením se nadchněte v elektromagnetické Kosmické lodi – tvarujte postavu, zbavte se vody, spalujte tuk! Hlava zůstává venku, celý zbytek těla hubne.

V nově otevřeném studiu Miss Women Fitness v centru Brna se na vás těší na téměř 200 m² plochy. Vyzkoušejte 10 druhů strojů, které se mohou stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou a za zdravějším a radostnějším životem.

www.misswomanfitness.cz, Orlí 27 (naproti Měnínské bráně), 1.patro
Soutěžte o permanentky na Facebooku Miss Women Fitness.