Soutěže Něco pro chlapy

Hromada masa s pivní degustací v Montenegro Pubu

Kdo má rád pořádnou porci masa a rád ochutnává pivní speciály, rozhodně by se měl vydat do restaurace Montenegro pub na Kotlářské ulici. Mezi oblíbená chlapská jídla zde patří masové prkno, které dokáže nasytit 3 až 5 hladových labužníků. Pochutnáte si na  masových dobrotách, jako je například marinovaná kotleta v bylinkách, šťavnatá klobáska nebo pečená kuřecí křídla se smaženými cibulovými kroužky, zeleninou, omáčkami a hranolky. Součástí této nabídky je také pivní degustační lišta s pěti druhy piv podle vašeho výběru.

Restaurace Montenegro pub se specializuje na kvalitu čepovaného piva a pivních speciálů a také určitě potěší milovníky kvalitních rumů – v rumovém menu najdete až 28 druhů z celého světa.

V Montenegru také pravidelně pořádají turnaje dvojic Pro evolution soccer na Playstation 4 s občerstvením a věcnými cenami pro vítěze. V salonku Montenegra vás potěší přímými přenosy nejen z anglické Premier league.

www.montenegro-pub.cz


AKCE – Masové prkno a pivní lišta pro čtenáře NEW expressu

Montenegro pub nabízí čtenářům NEW expressu Masové prkno a pivní lištu v celkové hodnotě 840 Kč za akční cenu 600 Kč, stačí do Montenegro pubu s sebou donést magazín NEW express a sleva je vaše.
Nutná rezervace minimálně den dopředu na tel. 776 566 240. Akce platí do konce října.