Pro rodinu Aktuality Tipy pro volný čas

Hravá expozice ve VIDA!

Vydejte se na dobrodružnou cestu a objevte poklad. Pevnost VIDArd je tu pro ty, co rádi řeší úkoly a hádanky a objevují skryté věci. Pro získání pokladu musíte splnit úkoly u vybraných exponátů a projít několika úrovněmi postupným zadáváním správných hesel. Zastavíte se například u moderování počasí, využijete čárové kódy a rozpohybujete kontinenty. Budete také následovat řeku, která protéká celou expozicí. Jakmile splníte všechny úkoly, poklad je na dosah ruky. Stačí objevit v expozici mapu a správně ji použít. Pátrací hru si můžete zahrát kdykoliv během otevírací doby. Vyhraďte si na ni alespoň dvě hodiny. Startovní balíček obdržíte na pokladně za příplatek ke vstupnému 50 Kč. Stačí mít chytrý telefon.
Od úterý do pátku od 16 do 18 hodin je vstupné do VIDA! jen za 90 korun. Odpolední vstupenka je určená všem, kteří si chtějí užít chytrou zábavu v čase po škole či po práci.

Nově shlédněte 3D film z produkce BBC: Oceány: Naše modrá planeta. „Staňte se podmořskými průzkumníky a odhalte tajemství, která skrývají oceány. S pomocí nejmodernějších filmových technologií prozkoumejte mělčiny i temné hlubiny a těšte se na jedinečné záběry. Objevíte tajemství delfínů, chobotnic, mořských vyder nebo mrožů.“ Vstup je za příplatek 50 korun na osobu.
Foto: ©Giant Screen Films