Telekomunikace Lifestyle

Hra CHUCHEL je přístupná pro mobilní zařízení

Vánoční dárek od Amanita Design

Český tvůrce originálních her Samorost, Machinarium a Botanicula – Amanita Design přináší svým fanouškům mobilní verzi nejnovější adventury Chuchel. Od prosince 2018 je jejich nejnovější animovaná hra CHUCHEL přístupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android i iOS.

Hra CHUCHEL vás okouzlí výrazným a nezaměnitelným vizuálním stylem, vtipnou animací, hravostí a humorem. Ve hře tentokrát jde především o třešně. Proč třešně? Protože toto sledké červené ovoce je tím, po čem nejvíce touží hravý eponymní chlupatý hlavní hrdina hry. K jejich získání potřebuje od hráčů pomoc v podobě překonání různých výzev, logických hádanek, zápasů a bitev. Hra zaujme původním animačním a výtvarným stylem z dílny Jaromíra Plachého a vtipnou hudbou české kapely DVA, která je držitelkou ocenění IGF Award.

CHUCHEL pro iOS a Android je nyní k dispozici prostřednictvím obvyklých prodejních kanálů a na oficiálních webových stránkách www.chuchel.net, kde je za 15 dolarů dostupná také speciální Cherry Edition, která obsahuje kompletní hru, 44-ti minutový soundtrack od kapely DVA, 89-ti stránkovou digitální učebnici s designovými kresbami a ilustracemi od tvůrce hry Jaromíra Plachého a originální písmo CHUCHEL SANS.