Soutěže Tipy pro volný čas

HELENA VONDRÁČKOVÁ zazáří na koncertě v Brně | soutěž

Zveme vás na koncert Heleny Vondráčkové

Na fanoušky Heleny Vondráčkové čeká 7. prosince v 19.00 v brněnské Městské hale Vodova parádní koncertní jízda v rámci turné DLOUHÁ NOC LIVE, ve které kromě hlavní hvězdy koncertu Heleny Vondráčkové s doprovodnou kapelou Charlie Band, vystoupí i její hosté – 4 Tenoři a Šárka Rezková. Máte se na co těšit.
Vstupenky na koncert můžete zakoupit zde: www.vondrackova.cz/vstupenky/

Fanoušci se mohou těšit také na ROZHOVOR s Helenou Vondráčkovou v prosincovém čísle NEW expressu, které vyjde 5. prosince – s Helenou na titulní straně.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY – ukončena

NEW express jako mediální partner koncertu má pro vás 6 vstupenek, které můžete vyhrát v naší SOUTĚŽI, pokud odpovíte na soutěžní otázku:
Kdy a kde se uskuteční závěrečný koncert turné Heleny Vondráčkové DLOUHÁ NOC LIVE?

Svoje odpovědi posílejte do 3. prosince na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo HELENA. Výherce vstupenek budeme informovat e-mailem.

Odpověď na soutěžní otázku a více informací najdete na webu: www.vondrackova.cz

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.