Soutěže Gastro News Lifestyle

Gastro-tip pro horké dny + SOUTĚŽ

Improvizační vaření Jolany Janišové
KOKTEJL MALINKA

SUROVINY:

• čerstvé maliny – 5 hrnků
• kokos bio strouhaný – 1 hrnek
• med – 2 lžíce
• čistá voda – 2 hrnky

Kokos zalijte čistou vodou v poměru 1/3 kokosu a 2/3 vody. Nechte pár hodin odpočinout, pak rozmixujte. Do kokosového mléka, které mixováním získáte, přidejte med a omyté maliny, zbavené zeleného středu. Vše rozmixujte a máte výtečný koktejl, který vás v horku příjemně osvěží a vyživí.

 

Další recepty na zdravé mlsání najdete v kuchařské knize Jolany Janišové Jídla Světla – Kuchařka pro život 1. Jako čtenáři NEW expressu máte možnost knihu vyhrát V SOUTĚŽI:

SOUTĚŽ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Knihu Jídla Světla – Kuchařka pro život 1 s dalšími recepty Jolany Janišové na zdravé dobroty můžete vyhrát v naší SOUTĚŽI:

Soutěžní otázka: Kolik originálních receptů na zdravé pokrmy obsahuje kniha Jídla Světla –Kuchařka pro život 1?
Nápovědu najdete na www.jidlasvetla.cz.

Odpovědi posílejte do 20. srpna 2019 na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo JÍDLA SVĚTLA. Výherce knihy budeme informovat e-mailem.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.

 

Jolana Janišová

Jolana Janišová – autorka jednoduchého bezlepkového systému stravování na posílení imunity těla Improvizační vaření, poradce pro výživu, autorka knihy Jídla Světla – Kuchařka pro život 1, originálních receptů snídaní Sladké placky; chutných a výživných Pyré a dalších kurzů zdravého vaření podle vlastních originálních receptů.