Telekomunikace Lifestyle

DOOGEE je první robustní herní smartphone s gamepadem

Španělská společnost Doogee po vstupu čínských investorů představila DOOGEE S70 – robustní herní smartphone s gamepadem, který je prvním svého druhu na světě. Doogee S70 má nejen skvělý vzhled, ale také exkluzivně navržený chladicí systém softwaru i hardwaru, který zaručuje hladký herní provoz.

DOOGEE S70 je první robustní herní telefon na světě, který kombinuje zábavu s možným venkovním užíváním. Dalším velkým benefitem tohoto modelu je odpovídající gamepad – DOOGEE G1, který se k DOOGEE S70 připojuje přes Bluetooth. Tento gamepad nabízí reagující tlačítka, plynulé linky, pohodlné uchopení, hladký provoz a přesné zaměření a je neocenitelnou pomůckou pro každého hráče. Díky praktickému joysticku a multifunkčním tlačítkům změní DOOGEE G1 robustní telefon na špičkovou herní konzolu. DOOGEE S70 navíc obsahuje modul chlazení zařízení při hraní her, který zvyšuje účinnost chlazení na 15násobek oproti normálnímu pohotovostnímu režimu.

DOOGEE S70 lze považovat za profesionální herní telefon, který bude jistě oblíbený u outdoorových dobrodruhů a hráčů. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.doogee.cc/. Prodej telefonu v ČR už byl zahájen.