Letem netem

DONÁŠKOVÉ SLUŽBY V BRNĚ

www.rohlik.cz

Nejznámější rozvoz potravin v ČR. Můžete si zde objednat nákup potravin, drogerie, některých potřeb do domácnosti či kanceláře a také sortiment pro děti nebo domácí mazlíčky. Příjemnými vychytávkami jsou cenové trháky a last minute nabídka za výhodné ceny. Šikovné je i ukládání oblíbeného zboží a možnost zapamatovat platební kartu. Na Rohlíku lze nakupovat i se služboz Twisto s odloženou platbou. Roztomilou aplikací je i tzv. rohlíkovač, kde můžete získat kredity na nákup. Minimální objednávka je 300 Kč a nákup můžete mít doma u dveří do bytu do 90 minut. Cena dovozu je od 0 do 119 Kč.

nakup.itesco.cz

Pokud vás nebaví bloudit hypermarketem, můžete si zde objednat potraviny, drogerii a kosmetiku, zboží pro děti a domácí mazlíčky ze sortimentu TESCO. Nákup vám přivezou až ke dveřím. Platit lze kartou při objednávce nebo kurýrovi při dodání. Není možné platit hotově. Nevýhodou je, že nelze objednávat na aktuální den a termíny pro doručení bývají obsazené, takže často ani na následující den. Cena dovozu je od 49 do 89 Kč podle času, na který si nákup objednáváte. V nabídce je i možnost vyzvednout si nákup v prodejně.

www.damejidlo.cz

Rozvoz pizzy, burgerů, české kuchyně, rozvoz sushi, asie, těstovin, indické kuchyně denního menu, salátů a dalšího jídla ze 129 brněnských restaurací. Rozvoz je v mnoha případech zdarma nebo podle podmínek jednotlivých restaurací, které jsou uvedené v nabídkách na webu. Možnost objednávek nejen online přes web, ale i telefonicky. Platby kartou, hotově při doručení, Twistem nebo kredity. Damejidlo nabízí možnost získat také kredity zdarma a za kvalitu ručí nabídkou Garance spokojenosti, takže pokud služba nesplní vaše očekávání, vrátí vám peníze v podobě kreditů na další nákup. Ve většině případů je v nabídce dovoz „do hodiny nebo zdarma“.

www.flora-online.cz

Rozvoz řezaných květin a kytic nejen v Brně, ale po celé ČR. Na stránce najdete seznam míst, kam květiny doručují. Vybírat můžete podle druhu květin, podle příležitosti, barvy nebo ceny. Můžete si vybrat z hotových kytic květin podle fotografií, anebo zvolit počet kusových květin, ze kterých chcete kytici uvázat. Praktická služba, která se může hodit komukoliv a kdykoliv. Rozvoz funguje 7 dnů v týdnu.

www.dortovapohotovost.cz

Zapomněli jste na oslavu narozenin? Nebo jste nedej bože zazdili výročí svatby? Nevadí! Dortová pohotovost brněnské Cukrárny KOLBABA váš problém vyřeší a doveze vám jeden z dortů, které nabízí na stránce dortové pohotovosti. Pokud si vzpomenete do 14.00, oslavenec se může z dortu těšit ještě ten samý den. Skvělá služba pro zapomnětlivé.