Soutěže Wellness/Fitness Tipy pro volný čas

Darujte zážitek z dálného východu SOUTĚŽ

Vánoce často znamenají stres, shon a přemýšlení, co nakoupit pod stromeček. Pokud už vaši blízcí všechno hmotné mají, můžete jim letos na Vánoce věnovat příjemný zážitek. S voucherem do salonu Zenergy darujete kromě netradičního zážitku také čas strávený vynikající relaxací a odpočinkem spojeným s odstraněním napětí, rozprouděním energie v těle a zdravotně prospěšným uvolněním lymfatického systému.
V salonu Zenergy nabízejí léčivou péči o celé tělo mimo intimních partií. V Thajsku se sice turistům nabízejí intimní služby všeho druhu, v salonu Zenergy je však nehledejte. Pracují zde profesionální masérky z Thajska, které jsou hlavně terapeutkami, protože rozumějí lidskému tělu, problémům s bolavými zády, zkrácenými šlachami, namoženými svaly nebo skřípnutými nervy.
Darovat můžete tradiční thajskou masáž, která je výborná na protažení, odstranění bolesti a napětí ve svalech. Masérky často využívají svoji váhu, aby vás dokonale protáhly a dosáhly správného uvolnění páteře, kloubů a svalů. Umějí zde také využívat vonné oleje, které zjemní kůži a v rámci olejové masáže zaručí za doprovodu relaxační asijské hudby nezapomenutelný zážitek, podtržený úžasným zeleným čajem, který vám terapeutka nabídne po masáži. Na www.zenergy.cz si jistě vyberete ten správný voucher pro vaše blízké.

SOUTĚŽ O MASÁŽE V ZENERGY

A protože jsou Vánoce, máme pro vás dárky i my v redakci. S NEW expressem můžete totiž soutěžit o 3 poukazy na thajskou masáž v Zenergy podle vlastního výběru v hodnotě 1500 Kč. Tak hodně štěstí a krásné Vánoce!

Soutěžní otázka:
Jakou masáž si v salonu Zenergy v centru Brna vyberete, když budete mít to štěstí a vyhrajete jeden z poukazů? Inspirujte se na www.zenergy.cz.

Svoje odpovědi posílejte do 20. prosince na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo Zenergy – Vánoce. Tři výherce poukazů na thajskou masáž v hodnotě 1500 Kč dle vlastního výběru budeme informovat e-mailem.

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.