Něco pro ženy Tipy pro volný čas

Dámská jízda v butiku Hlava Pata

Přišly zimní teploty a mně napadá klasická věta… Nemám co na sebe! Na dlouhé nákupy a vybírání v obchodních centrech nemám čas a už vůbec ne náladu… Nesnáším to… Když slyším, že jde někdo „shoppovat“, dělá se mi špatně. Nejraději bych poslala někoho nakupovat místo sebe, aby se díval na ty protivné prodavačky a čekal fronty u pokladen.

Jenže, milé dámy, ono to jde i jinak. Našla jsem recept, jak mít bez námahy parádní oblečení a ještě se při  nákupu příjemně pobavit. Existuje místo, kde se cítíte spíš jako na návštěvě u kamarádky, kde při nakupování  hraje hudba podle vaší nálady a voní káva. To je Kateřina Janů a její energií nabitý zbrusu nový butik hlavapata.

Proč se váš butik jmenuje hlavapata? 

Tento název dostal butik proto, že jsem schopna „poladit“ zákaznice od hlavy až k patě. Což je přesné. Nevěnuji se pouze provozu butiku s oblečením, ale dělám i osobní styling, vizážistiku a kompletní vlasový styling.

V čem je nakupování ve vašem butiku jiné, než nakupování ve velkých obchodech?

Není to jenom o nákupu oblečení. Mnohdy se mi stalo, že pokud si se zákaznicí rozumíme, po krátkém čase se objevím u ní doma a společně se ponoříme do jejího šatníku. Třídíme, vyklízíme a loučíme se s kousky, které jsou zastaralé, poškozené nebo špatně padnoucí.  Ze zbytku vytvoříme funkční outfity pro různé příležitosti. Poté jim poradím, jak si udělat rychlý vlasový styling a probereme základní typy správného líčení. Pak se potkáme v butiku, kde doplníme šatník nadčasovými kousky. Základem je vcítit se do potřeb zákaznice a krůček po krůčku jí upravit šatník tak, aby si našla svůj vlastní styl a cítila se pohodlně. V butiku navíc nechybějí šperky a další doplňky, u kávy je možné si vyzkoušet i náramky z minerálních kamenů. Odvážné dámy si mohou odnést také spodní prádlo Victoria Secret.

Zmínila jste dámskou jízdu v butiku…:-)

Káva nebo čaj pro zákaznice jsou u nás samozřejmostí.  Občas ale pořádám i komorní večírky pro zákaznice a kamarádky, které nemají přes den čas, takže otevřeme třeba víno a nakupování se stane dámskou jízdou… Zkrátka přizpůsobím otvíraci dobu podle potřeby a nálady.

Instagram #hlavapata

Facebook: hlavapata