Soutěže Wellness/Fitness Tipy pro volný čas

Chcete se nechat hýčkat masážemi? V Zenergy to umějí

Relaxace, uvolnění, zenová hudba, nekonečně příjemné doteky a léčivá síla. Přesně tohle je thajská masáž podle zenové terapie v salonu Zenergy v centru Brna. Pokud vnímáte ruch moravské metropole, asi mi nebudete věřit, že v suterénu u jedné z nejrušnějších brněnských křižovatek na Křenové ulici, panuje naprostý klid pro dokonalý únik od ruchu velkoměsta.

Do salonu Zenergy chodím opravdu ráda, proto bych se s vámi chtěla podělit o zážitek, jaký jsem si hodinu a půl užívala při masáži typu ZEN. Zenová masáž se skládá z několika různých masážních postupů, které na sebe příjemně navazují a poskytují vám postupné uvolnění mysli i všech částí těla. Úvodní tradiční thajská masáž, při které masérka využívá váhu vlastního těla i svoje silné ruce, mi rozproudila lymfatický systém. Poté jsem se již nechala hýčkat jemnou masáží vonnými oleji. Já mám raději jemnější hlazení, muži si ale mohou zvolit i opravdu tvrdou masáž, zkušené thajské masérky ji zvládnou bez problémů. Následovalo blahodárné teplo a vůně horkých bylinných balíčků, které mě trochu probraly z relaxace. Balíčky jsou přikládány na energetická centra, prohřívají svaly, osvěžují pokožku celého těla a ulevují od bolesti. Poté jsem zase zrelaxovala a vychutnala si masáž měkkých tkání jemným esenciálním olejem. Masérka na závěr nezapomněla na bolavá záda, ani na masáž šíje, hlavy a konečné protažení pomocí postupů tradiční thajské masáže. Tuto fantastickou masáž mohu vřele doporučit. Po náročném týdnu je to opravdu zasloužená relaxace.
Hýčkat se nechala Jitka Václavíková.

Foto: Archiv Zenergy
www.zenergy.cz

Pokud si ZENOVOU MASÁŽ chcete vyzkoušet, můžete o ni soutěžit. A kdo nebude mít štěstí v soutěži, může využít speciální akční slevový kupon na thajskou masáž shiatsu, který pro čtenáře NEW expressu v Zenergy připravili. Kupon najdete v tištěné verzi magazínu.

SOUTĚŽ O TŘI POUKAZY NA ZENOVOU MASÁŽ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Soutěžní otázka: Jaký typ masáže se používá na začátku i v závěru Zenové masáže?

Svoji odpověď pošlete do konce července na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo ZENERGY.
Tři výherce poukazu na ZENOVOU MASÁŽ v salonu ZENERGY budeme informovat e-mailem.

 

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.