Alternativní životní styl

CELOSTNÍ MEDICÍNA V KOSTCE aneb Biorezonance a plazmový generátor

Většina z nás se těšila na jaro a ono nepřišlo, místo něj zde máme rovnou léto. Výrazné změny teplot jsou pro tělo velká zátěž. Pomoci nám zde mohou různé adaptogeny, jako je indický ženšen a jiné. Ale co, když už tělo podlehne? Dnes si řekneme něco o dalším střípku, který nám alternativní medicína nabízí. Řeč bude o biorezonanční „léčbě“, správněji terapii.

Nikola Tesla, největší génius 19. století, sám při svých pokusech zjistil, že se řada nemocí dá léčit působením elektrického proudu. Toto pak rozvinul téměř zapomenutý génius srovnatelné velikosti Dr. Royal Raymond Rife. Špičkový vědec a mikrobiolog, který pro své pokusy vyvinul například 60 000násobný optický mikroskop – dodnes nepřekonaný. Ten vybádal a na tisících pacientech v praxi pak ověřil, že patogeny bakterie a jiné lze prokazatelně zlikvidovat působením i slabého proudu o té, či oné specifické frekvenci. Patogen se rozvibroval a zemřel. V USA vznikaly dokonce celé kliniky, nicméně oba vědci nakonec upadli v nemilost dnešního systému korporátní mediokracie. Farmaceutické lobby hájilo své zájmy před 100 lety téměř stejně důsledně, jako dnes a oba byli těžce ostrakizováni.

Jedním z přístrojů, který tohoto principu využívá, je plazmový generátor. Sami jsme jeden zakoupili a již jej asi 5 let využíváme. Musím říct, že výsledky jsou někdy doslova neuvěřitelné. Naše praxe ukázala, že zcela perfektně jdou likvidovat především viry. Třeba takový herpes simplex 1 – „opar“, nebo pásový opar, nebo tolik obávané papilomaviry (způsobují rakovinu děložního čípku), kterými jsou dnes strašeny nejen mladé ženy, ale i muži a jsou zcela neúčinně očkováni s doslova šílenými vedlejšími efekty. Všechny tyto patogeny a mnoho dalších likvidují elektromagnetické frekvence velmi rychle a velmi spolehlivě. To, že po aplikaci třeba odpadne bradavice, je tak silný důkaz, že ani sebevětší snaha zlosynů z klubu Sisyfos, či inkvizitor Grygar toto nemohou vyvrátit. Nejde o žádné šarlatánství, ani ezoteriku. Jde o fyziku.

Moderní doba nám přinesla jak věci negativní, které nás likvidují – řepkou zničená pole a spodní vody, otrávená moře, smrtící herbicidy, pesticidy, těžké kovy všude kolem nás. Přinesla ale i velmi užitečné věci a jednou z nich je možnost likvidace patogenů „elektrickým proudem“. Skvělá zpráva pro ty, kteří se chtějí léčit, ale zároveň vnímají úskalí antibiotické léčby, především u chronických nemocí. Biorezonanční léčba je velký dar, který byl lidstvu dán a já ji využívám velmi rád. Případní zájemci se na nás mohou samozřejmě obrátit. V naší poradně s ní pracujeme jako s doplňkem k bylinné a jiné terapii a tak i ceny jsou více než přijatelné, alespoň u nás.

Přeji vám pěkný den a silné zdraví.

Adam Šeda – NÁVRAT ZDRAVÍ
Poradna výživy a celostní medicíny www.navratzdravi.cz