Soutěže Tipy pro volný čas

Bruno family park největší herní centrum v Brně

BRuNO family park se za víc než dva roky od svého otevření stal milovanou destinací dětí i rodičů. Nyní přichází rodinný park se skvělou zprávou. Letos otevřel nový venkovní areál, který nabízí například vodní gejzíry, fontánky, chytrá stavidla, autodráhu, podzemní tunel, skluzavky nebo obrovský skákací polštář.

Za horka ideště

Účinek BRuNO family parku na děti už znají tisíce rodičů v Brně i okolí. Nejmodernější rodinný park v Česku funguje totiž pro děti perfektně jako odměna, vidina parádního dne plného her či jako prostředek na vyřádění, a to za každého počasí. Téměř čtyřicet vnitřních atrakcí včetně autodromu, moře s lodičkami, obrovského skákacího polštáře, desítky metrů podzemních tunelů či téměř čtyřicetimetrový tobogan nyní doplňuje rozlehlé venkovní hřiště plné hravých a osvěžujících atrakcí.

Králem akrálovnou vodního světa

Venkovní areál BRuNO parku nabízí například unikátní vodní říši sestavenou ze systému vodních kanálků, tůní a stavidel. Každé dítě se tak na chvíli může stát malým vodním králem či královnou a vytvářet si svoje vlastní říčky, toky a vodopádky. V teplých jarních a letních dnech se osvěží a přitom do hraní naplno zapojí svou kreativitu.

Skok do obřího polštáře azábava na bublině

Ke každému správnému řádění patří skoky. Samozřejmě jen ty bezpečné! Pravý Brunův rozlet děti zažijí při skoku do obřího polštáře, vybrat si přitom (podle věku) můžou z dvoumetrové či čtyřmetrové výšky. A kdo nechce skákat z výšky, ten si může zadovádět na parádní skákací peřině!

Bláznivý Kejval

Jaké to je jezdit na kolotoči dokola a přitom se kývat? Kolotoč Kejval je bláznivá atrakce pro dobrodružné děti.  Ale pozor, někdy se z něj opravdu točí hlava!

BRuNO GP

Brno je ve světě známé díky každoročním závodům MotoGP. Svou malou, méně hlučnou a méně nebezpečnou verzi slavného seriálu si užijí děti také na závodním okruhu BRuNO GP. Místo motorek budou mít však několik druhů šlapacích autíček, takže nevyhrává jen ten nejrychlejší, ale i nejvytrvalejší.

BRuNO myslí na nejmenší

Ačkoliv se na venkovním BRuNO hřišti vyřádí nejvíce především školáčci, nudit se zde nebudou ani ti nejmenší. Pro děti do tří let je zde celá řada atrakcí, poskákat si mohou na obří peřině nebo si vyhrají s veselými hříbky.

Maminky, nechte vaření na jindy

Z blbnutí na atrakcích dětem většinou pořádně vyhládne. Maminky můžou navíc nechat starosti s obědem na jindy. V areálu jsou totiž dvě krásné a moderní restaurace, kde se za rozumnou cenu nadlábne celá rodina. Ke kávičce pak určitě potěší i dortík a v horkých dnech zmrzlina. Na dohled přitom můžou rodiče mít i svoje nejmenší dítka, jelikož jsou restaurace vybaveny útulným dětským koutkem.


Soutěž orodinnou vstupenku vhodnotě 799 Kč pro 2 dospělé a2 děti do areálu BruNO family parku.

Soutěžní otázka: Jakou letní novinku mají letos v BRuNO family parku?

Svoje odpovědi posílejte do konce srpna na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo BRuNO. Výherce rodinné vstupenky v hodnotě 799 Kč pro 2 dospělé a 2 děti do celého areálu BruNO family parku budeme informovat e-mailem.