Sport/Turistika Aktuality Tipy pro volný čas

BOHEMALAND ZLATÉ HORY

SPORT, TURISTIKA, TEAMBUIDINGY A KONGRESY V PŘÍRODĚ S KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝM VZDUCHEM
Areál Bohemaland je jedním z největších sportovně-rekreačních resortů v ČR, který poskytuje optimální zázemí pro rekreaci, pořádání sportovních soutěží, soustředění, kongresů a firemních akcí.

 

Na ploše 24 hektarů areálu Bohemaland najdete vše, co je třeba pro relax i aktivní odpočinek. Od plaveckého bazénu 25 × 11 m a jezera o průměru 70 metrů, travnatého fotbalového hřiště přes tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště až po vlastní lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou, která slouží turistům a sportovcům i v letních měsících, kdy přepravuje také jízdní kola a koloběžky, které jsou k dispozici v půjčovně. Parkování je možné v areálu a je zdarma.

Centrem Bohemalandu je společenská budova, ve které se nachází restaurace s kapacitou 200 míst, variabilní kongresové a školicí prostory pro 200 osob, další dva sály pro 75 osob a pětadvacetimístná jednací místnost. Pro hosty je v areálu k dispozici posilovna, balneoprovoz zahrnující saunu, hydromasážní vany a klasické masáže. Pro ubytování je zde hotel s padesáti 2–3lůžkovými pokoji, penzion s deseti pokoji a sportovní ubytování pro 80 osob, vhodné pro lyžařské kurzy a školy v přírodě.

Zdejší zvláštností je podnebí s křišťálově čistým vzduchem, které splňuje podmínky vzdušných lázní. K tomu, abyste si v okolí areálu Bohemaland prohlédli všechna zajímavá místa, která nikde jinde nenajdete, potřebovali byste několik týdnů.
Bohemaland nabízí širokou škálu služeb a doprovodných programů tak, aby hosté měli možnost sestavit si program pobytu dle svých představ a zájmů.

V okolí můžete využít desítky kilometrů značených turistických stezek a cyklotras či jen tak navštěvovat desítky zajímavostí a atraktivit v okolí. Třeba Zlatorudné mlýny, speleoterapeutickou jeskyni, rozhlednu, rašelinová jezírka Revíz či Jurský park. Pro firmy zde zajišťují i speciální teambuildingové programy.

 

 

Od května jsou k dispozici nové služby pro cykloturistiku – uzamykatelná úschovna kol, dobíjecí stanice pro elektrokola, vnitřní mycí box na čištění kol, vybavení pro opravy a údržbu kol.

 

 

 

BOHEMALAND Zlaté hory
Zlaté Hory 710
www.bohemaland.eu
Recepce pro hotel a penzion: recepce@bohemaland.eu
Telefon: +420 603 802 695