Soutěže Knihy Tipy pro volný čas

BLBÉ RÁNO – kreslený humor zlepší vaši náladu

Tip na knihu

Bohumil Jůza

BLBÉ RÁNO

Humoru není nikdy dost. Obzvláště v dnešní době. Bohumil Jůza –  autor knižní novinky Blbé ráno v roce 2008 zareagoval na absenci humoristických časopisů tím, že pro své kamarády začal vydávat dnes již kultovní brněnský undergroundový humoristický časopis „Nové blbé dobré ráno“.
Kniha Blbé ráno obsahuje na 208 stranách výběr toho nejlepšího z 33 čísel zmíněného časopisu z let 2008-2019. Autorovy kresby jsou v knize doplněny citáty, vtipy i hlubšími myšlenkami širokého společenství spolupracujících kolegů a přátel. Pokud máte blbé ráno, otevřete Blbé ráno a zalistujte – nálada se vám zaručeně zlepší.

Kniha Bohumila Jůzy Blbé ráno vyšla v září 2019 a je k sehnání na webu vydavatele www.suplik.cz za 398 Kč (cena zahrnuje i poštovné a balné).

Obálka časopisu Nové dobré blbé ráno z roku 2009

SOUTĚŽ

O knihu Blbé ráno si můžete zasoutěžit, pokud odpovíte na soutěžní otázku:
Co je ještě větší než láska mateřská?
Svoje odpovědi posílejte do 30. listopadu na e-mail: soutez@newexpress.cz a do předmětu napište heslo HUMOR. Výherce knihy Blbé ráno budeme informovat e-mailem.

 

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete v ukázkách obsahu knihy na webu: http://www.suplik.cz/Books/BookDetail?bookId=215&titul=Blb%C3%A9-r%C3%A1no

Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, aby redakce NEW expressu bezpečně uložila zadanou e-mailovou adresu po dobu trvání soutěže a použila ji pro zaslání oznámení soutěžícímu v případě výhry v soutěži. Po ukončení soutěže redakce NEW expressu e-mailové adresy soutěžících neshromažďuje, neukládá ani neumožňuje přístup k těmto kontaktům třetím osobám a subjektům.