Soutěže Gastro News Lifestyle

Bezsacharidové pivo FIT BEER

Unikátní novinka pro životní styl „LOW CARB“

Je možné pít pivo a nenabrat tuky? Ano, s Fit Beer je to možné. Představujeme vám zcela nové pivo s unikátní recepturou a ideou. Fit Beer není jen vynikajícím pivem, ale je i alternativou pro lidi, kteří si zakládají na zdravějším životním stylu, anebo ze zdravotních důvodů potřebují snížit přísun sacharidů.

Průkopníky nízkosacharidového pivního speciálu Fit Beer, který vyrábí Fit Beer s.r.o. jsou Martin Kabrna, zakladatel firmy a Jan Sládek, spoluzakladatel firmy. Ti ve spolupráci s garantem značky – doc. Ing. Tomášem Gregorem, Ph.D. z agronomické fakulty a ústavu technologií potravin Mendelovy univerzity – začali zkoušet a testovat první várky nízkosacharidového piva přímo na univerzitě.

„Díky naší myšlence a vývoji vzniklo 100% přírodní pivo ležákového typu, nefiltrované, nepasterizované, vyráběné ryze přírodní cestou, s nezaměnitelnou chutí a jedinečnou hořkostí, navíc úplně bez sacharidů, bez umělých sladidel a aditiv,“ říká Tomáš Gregor.

Díky přísnému výběru ingrediencí a přesně dodrženým postupům se značkou Fit Beer přichází na český trh něco, co mnohým milovníkům piva chybělo. Fit Beer nám umožní pít pivo a současně neřešit přebytečná kila. Navíc, díky absenci cukrů můžeme druhý den vstát zcela svěží, bez bolestí hlavy.

Již první testovací malovýroba Fit Beer sklidila velký úspěch. Prvně u našich známých a kamarádů, pak i na festivalu Mendelovy univerzity, kde naše pivo teklo plným proudem, jsme zjistili, že musíme zvýšit kapacity a začít vařit ve větších varnách a pivo pustit do světa. V dnešní době spolupracujeme s nejlepšími minipivovary v České republice, kde hlídáme postupy vaření, prokvašování a následného stačení Fit Beer včetně rozborů,“ dodává Jan Sládek.

Fit Beer seženete na webu www.fitbeer.cz, ve skleněných lahvích 0,33 a 0,7 litru.

SOUTĚŽ

Unikátní LOW CARB pivo Fit Beer můžete ochutnat, pokud si o něj úspěšně zasoutěžíte.
Soutěž o 5 kartonů Low Carb piva FIT BEER po šesti 0,3 l lahvích připravujeme.